Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-11-2021

,,Krople deszczu’’

W piątek dzieci wzięły udział w zajęciach plastycznych. Na białej kartce papieru z zarysem postaci trzymającej parasolkę, malowały palcem i niebieską farbą krople deszczu. Taka twórczość rozwija motorykę małą i zmysł dotyku.

20-11-2021

Rysowanie w kaszy

Zabawy mają na celu pobudzać zmysły dziecka, stymulować prawidłowy rozwój układu nerwowego i mózgu. Kreślenie paluszkami dowolnych rysunków np. w kaszy usprawnia motorykę małą czyli ruchy palców i dłoni.

20-11-2021

Mięciutki, cieplutki kocyk

Zabawy z kocem to ćwiczenia w oparciu o Metodę Ruchu Rozwijającego. Kocem można się bawić na wiele sposobów np. huśtawka, tunel, naleśnik. Zabawy bardzo podobały się maluchom i mogłyby trwać bez końca.

13-11-2021

Dzień Niepodległości

Z okazji Narodowego Święta Niepodległości dzieci wykonały pracę plastyczną o tematyce patriotycznej. W rytm muzyki i w galowych strojach maszerowały machając wesoło chorągiewkami. W środę w naszym Żłobku panował patriotyczny klimat.

13-11-2021

Dzień jeża

Dzieci wykonały jeżyka z gruszki. Jeżyk miał buzię i oczka z pieprzu, a kolce z patyczków kosmetycznych. Ciekawa zabawa i doskonalenie sprawności rączek.

13-11-2021

Zabawy z kolorowymi piłeczkami

Utrwalenie podstawowych kolorów; czerwony, zielony, niebieski, żółty.

06-11-2021

Dzień postaci z bajek.

Bajkowo dziś było w naszym żłobku, ponieważ obchodziliśmy,, Dzień postaci z bajek’’.

06-11-2021

,,Pada deszcz’’

W czasie deszczu nasze dzieci się nie nudzą. Na początku zajęć zabawa muzyczno-ruchowa przy piosence ,,Deszczyk’’.

02-11-2021

Maluszki - dzień chleba

Skąd na stole, smaczny chlebek? Rolnik sieje ziarno w glebę. (gleba to jest ziemia czarna, W której rośnie zboże z ziarna.) Kiedy zboże jest dojrzałe, Rolnik kosi je z zapałem,...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...