Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

28-01-2024

Zimowe Drzewo

Zimowe drzewo to praca plastyczna. Sprawiła, że taka aktywność jest bardzo ciekawa i dzieci chętnie ją wykonują. Praca powstała z użyciem rolki po papierze toaletowym oraz folii bąbelkowej.

28-01-2024

Wielkie przytulanie

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej wzięły udział w IV edycji ogólnopolskiej akcji "Wielkie przytulanie".

28-01-2024

Dzień Babci i Dziadka

Na dzień Babci i Dziadka podczas występu dzieci recytowały wierszyki, śpiewały piosenki, prezentowały swoje umiejętności taneczne. Cały występ został nagrany i przesłany do obejrzenia.

20-01-2024

Rękawiczki

Zabawa w zimowym klimacie, tworzymy kolorowe rękawiczki. Praca plastyczna z wykorzystaniem kolorowej bibuły i kleju, która kształci wyobraźnię i zdolności myślenia a przede wszystkim daje satysfakcję z wykonanego zadania.

20-01-2024

Słodkie Reniferki na Dzień Babci i Dziadka

Święto Babci i Dziadka to okazja do zrobienia pięknych prezentów. Dzieci na słoik przyklejały oczka oraz nosek. Na koniec wsypywały przepyszne czekoladowe ciasteczka. Prezent z pewnością zostanie doceniony i sprawi Babci i Dziadkowi wielką radość. Życzymy wszelkiej pomyślności oraz dużo zdrówka.

20-01-2024

Prawdziwy Śnieg w Żłobku

Tego dnia odbyły się śniegowe zajęcia. Troszkę śniegu nasypało więc to wykorzystaliśmy, dzieci bawiły się śniegiem na sali, lepiły bałwanki oraz robiły doświadczenia z prawdziwego śniegu, który się topu i jest zimny w dotyku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...