Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

04-12-2022

Dzień misia

Miś pluszowy, Miś kudłaty, Biały, czarny, lub łaciaty Wszystkie Misie My kochamy, bo ich święto dzisiaj mamy. Tego dnia na dzieci czekało mnóstwo misiowych atrakcji. Były układanki, zgadywanki, karmienie makaronem misia, zabawy z chustą

04-12-2022

Portret Mikołaja

W oczekiwaniu na wizytę Mikołaja dzieci zrobiły dziś Jego portret. Przyklejały na talerzyku oczka, nosek, brodę i czerwoną czapeczkę. Portrety Mikołaja zostały wywieszone w szatni.

04-12-2022

Wróżby andrzejkowe

Dzisiaj odwiedziła nas wróżka, która wspólnie z nami bawiła się, czarowała i wróżyła. Dużo radości przyniosła dzieciom zabawa z laniem wosku przez magiczny klucz, najbardziej kojarzona z Andrzejkami.

27-11-2022

Nasze spacerki

Bardzo dobrą okazją do rozwijania ciekawości u dzieci są spacery.

27-11-2022

Zabawy na dywanie

W naszym żłobku dzieci uwielbiają swobodne zabawy . Zabawy takie są nie tylko sposobem na spożytkowanie energii , ale też uczą i pomagają zdrowo się rozwijać.

27-11-2022

Dzień kredki

Święto w szczególny sposób łączy się z naszymi dziećmi, które dzięki kredkom potrafią wyrazić swoje emocje w różnych pracach plastycznych. Rysowane rozwija wyobraźnię, dlatego warto zachęcać dzieci do zabawy z kredkami.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...