Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aplikacja

Aktualności:

12-06-2024

Dziękujemy za DAR!

Za nami wyjątkowe przyjęcie urodzinowe – 10. urodziny Dnia Aktywnej Rodziny. Dziękujemy solenizantom i mieszkańcom za wspólne świętowanie!

14-06-2024

Już prawie przedszkolaki

„Piękny świat przemierzasz pomalutku” od września już nie w żłobku, a jako przedszkolak.

07-06-2024

Będzie remont amfiteatru

Grzegorz Wieczorek, burmistrz Lubania na Kamiennej Górze.

14-06-2024

Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył kolejny rok akademicki

14 czerwca Miejski Dom Kultury zaprosił słuchaczy lubańskiego Uniwersytety Trzeciego Wieku na uroczyste zakończenie roku akademickiego.

11-06-2024

Czy w Lubaniu mieszka Sprawny Dolnoślązaczek?

Rowerzysta/turysta, gimnastyk, piłkarz, lekkoatleta, narciarz/łyżwiarz oraz pływak/wodniak. Czy 175 uczniów z lubańskich podstawówek poradzi sobie z wyzwaniem i zdobędzie wymienione sprawności?

11-06-2024

Jedyne takie igrzyska

Lot czarownicy, wieża, wyścig na „krze”, drużynowy skok w dal czy tor przeszkód - to nazwy wybranych konkurencji, w których rywalizowały ze sobą podopieczni placówek terapeutycznych w towarzystwie uczniów i seniorów.

10-06-2024

Dotacje na wymianę źródeł ciepła

Urząd Miasta Lubań informuje, że od 24 czerwca br. można składać wnioski na dofinansowanie wymiany źródeł ogrzewania opartych na paliwie stałym.

13-06-2024

Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S)

Od 1 do 28 czerwca 2024 r. na terenie całej Polski będzie prowadzone badanie statystyczne z zakresu rolnictwa: Badanie pogłowia świń oraz produkcji żywca wieprzowego (R-ZW-S).

13-06-2024

Bezpieczeństwo pracy w rolnictwie - obsługa urządzeń elektrycznych

Podstawowym warunkiem bezpieczeństwa użytkowników energii elektrycznej jest prawidłowo wykonana instalacja elektryczna i sprawne urządzenie elektryczne. Niemniej jednak ważnym warunkiem bezpieczeństwa, jest umiejętne i rozważne obchodzenie się z urządzeniami elektrycznymi, a przed przystąpieniem do użytkowania nowych odbiorników prądu, zapoznanie się z fabryczną instrukcją obsługi i przestrzeganie podanych tam zaleceń.

12-06-2024

Konkurs "Makieta OWD"

Zapraszamy wszystkie dzieci z terenu miasta Lubań do wzięcia udziału w konkursie "Makieta OWD". Co należy zrobić, żeby wziąć udział w konkursie? Wykonaj makietę Ośrodka Wsparcia Dziennego i...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...