Wielkie głosowanie w „Jedynce”
Uczniowie klas I-III oraz IVa Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu stali się częścią ważnego wydarzenia ekologicznego. W ramach kampanii, zorganizowanej przez Urząd Miasta w Lubaniu, nasi najmłodsi wzięli udział w wyborze imion dla maskotek promujących projekt rewitalizacji Lubańskich Plant. Cała akcja jest elementem szerokiego projektu pn. „Zachowanie siedlisk roślin i zwierząt chronionych w tym żeremi bobrowych poprzez utworzenie obszaru bioróżnorodności - Lubańskie Planty - etap II”. Aby przybliżyć dzieciom znaczenie ochrony przyrody, maskotkami przedsięwzięcia zostały sympatyczne bobry.






Zwiedzaj
film promocyjny
kamery na żywo
Lubań z drona
miejski portal mapowy