Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

17-02-2024

Dzień Kota

16 lutego obchodziliśmy Dzień Kota. Tego dnia kotki były głównymi bohaterami. Wiele radości sprawiło dzieciom picie mleczka z miseczki. Kotki były zachwycone zabawą z włóczką a na koniec dzieci odgrywały różne scenki z bajki Stanisława Jachowicza pt. ,, Chory Kotek'' oraz śpiewały i pokazywały Kotku Co Tu Robisz Dziś.

17-02-2024

Filharmonia "W Krainie Śniegu"

15 lutego w Przedszkolu Miejskim nr.3 w Lubaniu, dzieci ze Żłobka miały przyjemność uczestniczyć w muzycznej opowieści w Krainie Śniegu. Cała filharmonia zamieniła się w zimową krainę, gdzie rozbrzmiewały znane i mniej znane zimowo- bajkowe piosenki. Nie zabrakło także wykonań wokalnych, które zachwyciły małych odbiorców.

17-02-2024

Walentynki

W dniu 14.02. dzieci świętowały Walentynki, dzień przyjaźni i miłości. Tego dnia wszyscy mieliśmy czerwony element ubioru. Dzieci w zabawie dopasowywały serca różnych kolorów, przyklejały serduszka na drzewku miłości oraz były różne zabawy i tańce.

17-02-2024

Zabawa Kolorowym Makaronem

Nauka kolorów jest związana z rozwojem spostrzegania wzrokowego. Ćwiczenie motoryki małej, logicznego myślenia a przede wszystkim utrwalenie kolorów. Zabawa polega na wkładaniu kolorowego makaronu do odpowiedniego kubeczka.

17-02-2024

Minki

Dzieci poznają świat poprzez zabawę. Śmieszne i smutne minki to łatwy i przyjemny sposób wprowadzania maluszka w świat emocji. Zadaniem było dopasowanie smutnej i wesołej miny w odpowiednie miejsca.

12-02-2024

Dzień Pizzy

Z tej okazji w piątek dzieci zamieniły salę na pizzerię, bawiąc się w kucharzy przygotowały pizzę. Nakładały sos i składniki które wcześniej kroiły nożykiem. Gdy wszystko było już gotowe, pizza powędrowała do kuchni. Na koniec degustacja. Było pysznie.

12-02-2024

Karnawał

Bal karnawałowy to niezwykły dzień lubiany przez dzieci, który dostarcza wielu przeżyć i radości. Tego dnia już od rana dzieci były przebrane za bohaterów z bajek. Dzieci świetnie się bawiły, uczestnicząc wspólnie ze swoimi opiekunkami w zabawie. Na koniec zabawy dzieci miały przygotowany poczęstunek. Było pysznie i kolorowo.

12-02-2024

Pingwin

Praca plastyczna to rozwijanie umiejętności takich jak zdolności manualne, koncentracja, praca w skupieniu oraz kreatywność. Dzieci doklejały dzióbek oczka oraz brzuszek, aby pingwin mógł cieszyć się uzyskanym efektem.

12-02-2024

Swobodne Zabawy Autami

Zabawa małymi samochodzikami buduje umiejętności motoryczne dziecka. W obu rękach rozwijają koordynacje ręka - wzrok i zręczność, poprzez puszczanie samochodzików. Dzieci bawiły się przy tym bardzo dobrze i miały przy tym wiele radości.

03-02-2024

Zimowa Ścieżka Sensoryczna

Chodzenie na boso po folii wypełnionej kolorowymi produktami, takich jak (makaron, kukurydza, ryż, cukier puder, buraki, jabłka). Dostarcza dzieciom wrażeń dotykowych, wzrokowych a także możliwości degustowania wszystkich produktów.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...