Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

23-09-2023

Głodne Świnki

Świnki zostały wykonane z plastikowych butelek po wodzie. Dzieci karmiły świnki ziarnami fasoli. Taka zabawa ćwiczy koordynację ręka - oko, która jest niezbędna do wykonywania codziennych czynności, takich jak : rysowanie, ćwiczenia gimnastyczne czy czynności samoobsługowe.

23-09-2023

Basen z Kulkami

Zabawa to nieodłączny element każdego maluszka. Suchy basen wypełniony kolorowymi piłeczkami to niewyczerpane źródło ruchowej i kreatywnej zabawy dla naszych dzieci.

23-09-2023

Dzień Kropki

Dzień kropki jest świętem kreatywności, odwagi i zabawy. Organizowane zajęcia i zabawy pomagają dzieciom odkryć talenty i poznać ich mocne strony.

20-09-2023

Biedronki - adaptacja

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek.

17-09-2023

Łapiemy piłki

Zabawa zręcznościowa, która wyrabia precyzję ruchową , stymuluje koordynację ręka - oko, ćwiczy koncentrację oraz rozwija umiejętności motoryczne dziecka. Dzieci świetnie się przy tym bawiły.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...