Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

18-12-2022

Płatek śniegu

Praca plastyczna przedstawiająca zimową snieżynkę. Praca ma na celu rozwijanie inwencji twórczej i doskonalenie sprawności plastycznych. Pracę można podziwiać na wystawie w szatni żłobkowej.

18-12-2022

Zabawy na śniegu

Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy pobawić się na śniegu na placu zabaw. Podczas zimowych zabaw było wesoło i radośnie.

18-12-2022

Dekorujemy pierniczki

Dzieci z ogromnym zapałem zabrały się do pracy czyli do dekoracji pierniczków, lukrowały, ozdabiały różnymi kolorami posypek, układały wzorki, potem przyszedł czas na degustacje. Pierniki były pyszne!

18-12-2022

Pierniczki

Dzisiaj w naszym żłobku unosił się zapach korzennych przypraw. Był to pracowity dzień, albowiem dzieci piekły pierniczki. Poznały składniki i sposób wykonania ciasta.

18-12-2022

Historyjka o choince

Dziś na zajęciach z rytmiki w naszej grupie odbyło się nietypowe przedstawienie o choince, która rosła w lesie i szumiała. Dzieci pięknie odegrały swoje role w opowieści. Przy pięknym akompaniamencie wszyscy poczuli zbliżającą się magię świąt.

11-12-2022

Rytmika - ubieranie choinki

Dziś na zajęciach z rytmiki panował świąteczny nastrój. Zadaniem dzieci było dopasowanie koloru woreczka, który zastępował bombkę, do jednego z trzech kolorów choinki. Tym razem dzieci bezbłędnie wykonały powierzone zadanie.

11-12-2022

Ćwiczenia koordynacji wzrokowo -ruchowej

Koordynacja wzrokowo-ruchowa jest to umiejętność łączenia tego, co oczy widzą z tym co dłonie wykonują. Taka koordynacja jest niezbędna do wykonywania wielu czynności takich jak: pisanie, rysowanie, manipulowanie. Nasza zabawa to manipulowanie pudełkiem tak, by piłeczka wpadła do otworu.

11-12-2022

Wizyta Mikołaja

We wtorek 6 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci wypatrywały Mikołaja przez okno i nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka, co świadczyło, że zbliża się Mikołaj.

11-12-2022

Ubieramy choinkę

Dzień ubierania choinki w naszej grupie jest wyjątkowy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały ozdoby, a gdy choinka była pięknie udekorowana, to w naszej Sali zapanował świąteczny nastrój.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...