Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

27-11-2022

Zabawa klamerkami

Zabawa wzmacnia pracę mięśni i nadgarstka, dziecko naciskając na obie części klamerki aktywuje mięśnie dłoni. Jest to również doskonałe ćwiczenie chwytu pęsetkowego, który jest potrzebny do wielu czynności. Dzieci utrwalały także poznane wcześniej kolory.

22-11-2022

Maluchy - Czekolada

Kiedy smuteczki Cię dopadną, a tak często bywa w listopadzie ;) - ratunek znajdziesz bardzo szybko w aromatycznej czekoladzie ;)

19-11-2022

Krople deszczu

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej na białej kartce z zarysem postaci trzymającej parasolkę, malowały palcem i niebieską farbą krople deszczu. Taka twórczość rozwija motorykę mała oraz zmysł dotyku.

19-11-2022

Pada deszczyk

Dzieci ruchami rąk naśladowały padający deszcz, wiatr, błyskawicę i grzmot. Następna zabawa to deszczowe kropelki, która polegała na przyklejaniu kropelek deszczu na parasolce. Na zakończenie dzieci wybrały się na spacer z parasolką, w trakcie którego przeskakiwały przez kałuże.

19-11-2022

Rozróżnianie kolorów

Zadaniem dzieci było wybranie chochelką piłeczki i przeniesienie jej w taki sposób, aby wrzucić ją do odpowiedniego kosza np. czerwona piłka do czerwonego kosza. Celem zabawy było kształtowanie sprawności fizycznej dzieci oraz doskonalenie koordynacji wzrokowo-ruchowej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...