Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

03-11-2021

WYJŚCIE DO KINA uczniów z SP1

uż kolejny rok uczniowie naszej szkoły uczestniczą w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej i Społecznej ,,Kinoszkoła”. W ramach tego programu 26 października 2021r. uczniowie klas I – III wraz z opiekunami uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych, które odbyły się w kinie „Wawel”.

31-10-2021

Ciekawe zajęcia i wspaniała zabawa

W nowym roku szkolnym, w naszej ,,dwójeczce”, obok zajęć z poszczególnych edukacji dla uczniów klas młodszych, są również te prowadzone przez panią Kasię, naszego szkolnego psychologa.

31-10-2021

,,Pasowanie na SKO -owicza” w SP2

Miesiąc październik, który przypomina wszystkim o oszczędzaniu, zakończyliśmy przyjęciem nowych uczniów w poczet członków SKO Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba. W ten sposób rozpoczęli oni swoją przygodę z oszczędzaniem.

31-10-2021

Dzień Miłośników Pluszaków w SP2

Pluszowy miś, zabawka znana na całym świecie ma swoje święto w listopadzie. Inne pluszowe zabawki też bardzo chciały mieć swoje święto, bo przecież nie tylko najmłodsi, ale i dorośli mają swoje ulubione pluszaki. Dlatego powstało nowe święto – Dzień Miłośników Pluszaków.

31-10-2021

Czy każda wiedźma jest straszna?

27 października, klasy Ic, IIc oraz IIIc wybrały się do Raciborowic Dolnych na warsztaty dyniowe do Pani Basi, która prowadzi Dyniowy Kącik przy Wiedźmie.

29-10-2021

Spacery krajobrazowe w ramach Dnia Krajobrazu w SP1

Krajobraz to nie tylko panorama, lecz także miejsce, z którym się identyfikujemy, do którego chcemy wracać.

29-10-2021

SP4 ElektroEkologicznie

26.10 uczniowie klas 8f, 8c, 8b, 8a oraz 7b uczestniczyli w lekcji " Na ratunek Gracjanowi Gadżetowi", prowadzonej przez Panią Beatę Brzózkę z Centrum EkektroEkologii

29-10-2021

SP4 i akcja ,,Nie kupuj! Adoptuj!”

Dnia 27 października 2021r. Szkolne Koło Wolontariatu działające przy Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu przeprowadziło na terenie miasta akcję promującą pomoc dla bezdomnych zwierząt ,,Nie kupuj! Adoptuj!”

27-10-2021

Akcja #SzkołaPamięta w SP nr 4 w Lubaniu

„Szkoła pamięta” to akcja Ministerstwa Edukacji i Nauki odbywająca się w okresie, w którym w sposób szczególny wspominamy zarówno naszych bliskich, jak i tych, którzy zapisali się w historii – tej ogólnonarodowej i lokalnej.

26-10-2021

Czy każdy z nas może zostać Kruszynką?

Uczniowie klas trzecich, we wtorek 26 października skorzystali z zaproszenia Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej oraz Miejskiego Domu Kultury na spektakl, pt. „Kruszynka” w wykonaniu Teatru Lalek Pinokio.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...