Wycieczka do zoo
W dniu 1 czerwca br. uczniowie klas 2a i 2b wzięli udział w niezwykle fascynującej wycieczce do ogrodu zoologicznego we Wrocławiu. Głównym punktem programu były wyjątkowe warsztaty edukacyjne zatytułowane „Bliskie spotkania z małpami”. Podczas zajęć, prowadzonych przez doświadczonych edukatorów, uczestnicy mieli okazję z bliska przyjrzeć się życiu, zwyczajom oraz inteligencji naszych najbliższych ewolucyjnych krewnych.






Zwiedzaj
film promocyjny
kamery na żywo
Lubań z drona
miejski portal mapowy