Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

16-11-2021

SUKCES W.RÓŻAŃSKIEJ W HISTORYCZNYM KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM!

Z wielką radością informujemy, że uczennica klasy 8a, Weronika Różańska zdobyła wyróżnienie w Ogólnopolskim konkursie fotograficznym pt. „Nieznane miejsca pamięci w okolicy”, organizowanym przez Instytut Pamięci Narodowej w Warszawie.

15-11-2021

Pasowanie na Czytelnika

Biblioteka Szkolna SP 4 w Lubaniu zyskała nowych czytelników. 25 października 2021 odbyło się uroczyste „Pasowanie na Czytelnika” uczniów klas pierwszych.

11-11-2021

Mamy nagrodzonych w I Miejskim Konkursie Fotograficznym „Niepodległa w obiektywie”!

Odzyskanie niepodległości jest jednym z najczęściej wymienianych przez Polaków wydarzeń z przeszłości, stanowiących powód do dumy. Dlatego z okazji przypadającej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości organizowane są liczne działania,...

07-11-2021

,,Mali sportowcy” z SP2

Mijają dwa miesiące intensywnej pracy, nauki i doskonalenia swoich sportowych umiejętności. Mowa o naszych najmłodszych pływakach z ,,dwójeczki”, czyli pierwszakach z klasy 1a, sportowej o profilu pływanie.

04-11-2021

Kulturowe lekcje języka obcego – wszystko o halloween po angielsku

Koniec października był doskonałą okazją do tego, by zachęcić naszych uczniów, a dokładnie ósmoklasistów, do podjęcia działań w ramach samodzielnego prowadzenia lekcji kulturowych.

04-11-2021

Awans Zdolnych do eliminacji powiatowych!

Dnia 2 listopada br. otrzymaliśmy wyniki szkolnych eliminacji zDolnego Ślązaka. Niezmiernie cieszy fakt, iż w gronie Zdolnych - najlepszych z poszczególnych przedmiotów są nasi uczniowie. Teraz czekają ich zmagania powiatowe, a te rozpoczną się od 17 listopada.

03-11-2021

Wędrówki z leśnikami uczniów z SP1

Już od wielu lat lubańska SP1 bierze udział w wydarzeniach, których celem jest zaszczepienie w uczniach pasji do turystyki. Tym razem przyjęliśmy zaproszenie od RCEE w Lubaniu przy współpracy UM Lubań oraz Nadleśnictwa Świeradów i dołączyliśmy do grona szkół biorących udział w „Rajdzie Pieszym”.

03-11-2021

WYJŚCIE DO KINA uczniów z SP1

uż kolejny rok uczniowie naszej szkoły uczestniczą w Interdyscyplinarnym Programie Edukacji Medialnej i Społecznej ,,Kinoszkoła”. W ramach tego programu 26 października 2021r. uczniowie klas I – III wraz z opiekunami uczestniczyli w zajęciach edukacyjnych, które odbyły się w kinie „Wawel”.

31-10-2021

Ciekawe zajęcia i wspaniała zabawa

W nowym roku szkolnym, w naszej ,,dwójeczce”, obok zajęć z poszczególnych edukacji dla uczniów klas młodszych, są również te prowadzone przez panią Kasię, naszego szkolnego psychologa.

31-10-2021

,,Pasowanie na SKO -owicza” w SP2

Miesiąc październik, który przypomina wszystkim o oszczędzaniu, zakończyliśmy przyjęciem nowych uczniów w poczet członków SKO Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba. W ten sposób rozpoczęli oni swoją przygodę z oszczędzaniem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...