Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Miejski Dom Kultury

Aktualności:

10-10-2017

Zaproszenie na koncert

Miejski Dom Kultury w Lubaniu zaprasza na koncert zespołów z Tarnopola na Ukrainie. W programie występy taneczne i wokalne młodzieży oraz dorosłych.

18-09-2017

Zajęcia popołudniowe w MDK

Zapraszamy na zajęcia popołudniowe do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu. W tym roku szkolnym nasi instruktorzy prowadzić będą zajęcia: tańca nowoczesnego, wokalne, teatralne, tańca towarzyskiego oraz hip hop first step.

07-09-2017

Zajęcia tańca nowoczesnego - spotkanie organizacyjne

Zapraszamy na spotkanie organizacyjne bezpłatnych zajęć tańca nowoczesnego w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu.

14-08-2017

Muzyczne zakończenie wakacji

Na zakończenie wakacji Miasto Lubań zaprasza na dwa wydarzenia muzyczne - "Lubańskie Spotkania Bukowińczyków" oraz Dzień Kultury Romskiej - "Cygański Tabor".

17-07-2017

Lubański Konkurs Poetycki

Zapraszamy do udziału w IX Ogólnopolskim Konkursie Poetyckim „O czym szepczą bazaltowe skały” O Złote Lubańskie Pióro.

06-06-2017

Kulturalna strona miasta

Od maja Miejski Dom Kultury w Lubaniu ma nową witrynę internetową oraz nową domenę. Strona została wykonana zgodnie z dzisiejszymi standardami i wymogami.

27-04-2017

Przytulam, bo lubię - konkurs

"Przytulam, bo lubię" to nazwa ogólnopolskiego projektu inspirowanego nowym serialem animowanym dla dzieci. Konkurs plastyczny i specjalne bezpłatne seanse filmowe to elementy składowe projektu.

17-04-2017

Muzyczna niedziela

Zapraszamy na spotkanie z cyklu "Muzyczna niedziela", które odbywa się cyklicznie w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu.

04-04-2017

Pasja - pokaz specjalny

W ramach akcji „Dar dla Aleppo” zainicjowanej przez chrześcijańskie kościoły Dolnego Śląska w Miejskim Domu Kultury w Lubaniu odbędzie się specjalny pokaz filmu „Pasja”.

23-03-2017

Marek Piekarczyk - akustycznie

22 kwietnia w Sali Widowiskowej Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu wystąpi Marek Piekarczyk - artysta wszechstronny kojarzony głównie z zespołem TSA.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...