Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

10-05-2017

Maluszki szykują prezent dla mamy ;)

Zbliża się Dzień Mamy, z tej okazji maluszki wraz z opiekunkami przygotowują prezencik dla Mamusi. Uchylamy dziś rąbek tajemnicy : trwają prace wstępne, a efekt końcowy - 26 maja :-)

02-05-2017

Urodziny Elizy

Elizo, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

02-05-2017

Pyszne zapiekane kanapeczki

Na czwartkowych zajęciach dzieci z wielką ochotą i ogromnym zapałem zabrały się za przyrządzanie tostów. Najpierw zapoznały się z wyglądem, przeznaczeniem i funkcjonowaniem sundwicha.

02-05-2017

Zajęcia plastyczne

W tym tygodniu na zajęciach plastycznych dzieci wykonały dżdżownice i kwiatuszki. Dżdżownice pokolorowały farbami i dokleiły buźki. Kwiatuszki natomiast zrobiły za pomocą modeliny, patyczków higienicznych i rurek. Prace dzieci wykonały samodzielnie, przy niewielkiej pomocy pań opiekunek.

02-05-2017

Kwiatuszki maluszków.

Nasze maluszki wyklejały dziś wiosenne kwiatki kolorową bibułą. Praca nie była łatwa, ale podobała się dzieciom, a powstałe różnobarwne kwiatki możemy  podziwiać wchodząc do żłobka :)

25-04-2017

Urodziny Michałka.

Michałku, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

23-04-2017

Zabawy stolikowe maluszków.

Dzieci z młodszej grupy uwielbiają zabawy stolikowe. Kolorują, układają puzle, tworzą budowle z klocków zaciskowych. Bawiąc się, doskonalą sprawność małych rączek.

21-04-2017

Piknik w żłobku - pomysły na zabawę

W czwartek w żłobku odbył się "prawdziwy" piknik .Wszystkie dzieci zaczęły gotować , smażyć i piec .Kiedy już wszystkie potrawy zostały przygotowane ,dzieci wzięły ze sobą kocyki i wybrały się na piknik .Tam jadły słodkie przysmaki i piły różne napoje . Było smacznie i kolorowo .

21-04-2017

W krainie muzyki

Muzyka jest sztuką potrzebną ludziom ,wyostrza wrażliwość ,rozwija wyobraźnię ,uczy samodzielności myślenia oraz kształtuje emocjonalność i osobowość dziecka .Wrażliwość na muzykę należy zaszczepić dzieciom bardzo wcześnie .

14-04-2017

Zajęcia z rytmiki

Zajęcia rytmiczne to przede wszystkim nauka poprzez wspólną zabawę, która prowadzona jest tak aby zdobywanie wiedzy kojarzyło się dziecku  z przyjemnością. W tym tygodniu odbyły się zajęcia z rytmiki z wykorzystaniem piórek .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...