Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

10-02-2016

Karnawał

Czas karnawału to czas zabawy nie tylko dla dorosłych :-) Nasze najmłodsze dzieciaczki też świetnie się bawiły na żłobkowej zabawie karnawałowej.

08-02-2016

Teatrzyk "Na straganie" Jana Brzechwy

Bohaterami wiersza J.Brzechwy są warzywa, którym poeta nadał cechy ludzkie.

08-02-2016

Kolorowe pieczątki

Przed nami było nowe zadanie do wykonania –odbijanie pieczątek w farbie , które były w kształcie zwierzątek. Przypomnieliśmy sobie też podstawowe kolory –niebieski, żółty i czerwony. Dzieci samodzielnie odbijały pieczątki i doskonale poradziły sobie z wykonaniem tego zadania.

04-02-2016

Pyszne pączki

Trudno sobie wyobrazić , aby ktoś zapomniał o spróbowaniu w tym dniu jak nakazuje tradycja – pączka. Dlatego też dziś był słodki dzień w naszym żłobku nasze ,,zuchy” zajadały się z apetytem pysznymi pączkami, którymi poczęstowała nas Pani Dyrektor oraz rodzice "naszych milusińskich" .

04-02-2016

Bawimy się kolorami

Nasi ,,milusińscy” bardzo chętnie i według swoich pomysłów układają zbiory i budowle z kolorowych klocków, a dzięki temu utrwalają podstawowe kolory i ich nazwy .Sprawia im to wiele radości i kształcą przy tym spostrzegawczość wzrokową.

02-02-2016

Bal karnawałowy

Karnawał to wyjątkowy czas dla naszych ,,milusińskich” ponieważ w tym czasie jest taki jeden niezwykły dzień ,,bal przebierańców”. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały swoje wyjątkowe stroje.

29-01-2016

Wesołe bociany

Ostatnio na zajęciach rozmawialiśmy na temat bociana .Dowiedzieliśmy się jak wygląda jego budowa , czym się żywi.

29-01-2016

Urodziny Marcela

Drugie Urodzinki Marcelka :-)

25-01-2016

Zabawy na śniegu- ciąg dalszy

I znów sypnęło śniegiem, więc my prędko na dwór lepić bałwana :)

25-01-2016

Drugie urodziny Laury

Dziś w żłobku młodszym maluszki miały przyjęcie z okazji drugich Urodzin Laury.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...