Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

16-03-2016

Rytmika

W czasie zajęć rytmicznych i tanecznych mamy do dyspozycji szczególnego rodzaju pomoce: muzykę i ruch, które są nie tylko bliskie emocjonalnie dzieciom.

16-03-2016

Urodziny Kacperka

Trzecie urodziny Kacperka - życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń!

16-03-2016

Wesołe zabawy z kolorowymi chusteczkami

Nasze ,,zuchy’ uwielbiają różnorodne zabawy z kolorowymi chusteczkami. Podrzucają je do góry, przekładają z jednej ręki do drugiej, kreślą koła w powietrzu .

16-03-2016

Odgłosy zjawisk atmosferycznych

Potrafimy naśladować odgłosy: burzy, deszczu , wiatru , który porusza liśćmi ,a także pokazać słoneczko, które wysoko świeci .

12-03-2016

Pyszny sok z jabłek i marchewki

Dzieci z wielkim zaangażowaniem umyły jabłka i marchewkę i z zaciekawienie interesowały się co będzie dalej. Następnie wrzuciły je do sokowirówki i zmiksowały potrzebne składniki z czego powstał pyszny sok , który jest niezbędnym źródłem witamin .

12-03-2016

Wyjście do supermarketu

Ostatnio byliśmy na wycieczce w ,,Biedronce” w celu zakupienia jabłek na sok. Dzieci z wielką uwagą i zaciekawieniem przyglądały się Paniom ,które wykładały towar , ludziom robiącym zakupy.

12-03-2016

Zakładamy ogródek

Na początku dzieci zapoznały się z kolorem , kształtem, wyglądem, a także zapachem cebuli oraz pietruszki. Dowiedziały się także ,że roślina potrzebuje do wzrostu wody i słońca.

12-03-2016

Wiosna tuż, tuż

Już niebawem powita nas długo oczekiwana Pani Wiosna …

07-03-2016

U nas zawsze jest wesoło - tor przeszkód

Przed nami było trudne zadanie do wykonanie zajęcia z gimnastyki- pokonywanie toru przeszkód.

06-03-2016

Sensoryczny ubaw? zabawa z mąką

Ostatnio na naszych zajęciach zajęciach bawiliśmy się mąką .Rysowaliśmy palcami różnego rodzaju kształty z mąki , szukaliśmy klocków piankowych w mące .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...