Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

12-06-2016

Montessori

Pracujemy metodą Montessori,czyli nauką przez doświadczenie. To ćwiczenie jest jednym z najłatwiejszych sposobów na rozwinięcie u dziecka koordynacji mięśniowej.

12-06-2016

Zabawa w samochody

Dla utrwalenia wiadomości związanych z sygnalizacją świetlną, dziś na zajęciach każde dziecko dostało kierownicę i musiało poruszać się po wyznaczonej jezdni z zachowaniem reguł obowiązujących na drodze.

10-06-2016

Sygnalizator świetlny

" Uliczne sygnały zna duży i mały, uliczne sygnały trzeba dobrze znać. Gdy światło zielone na drugą przejdź stronę, a kiedy jest czerwone wtedy musisz stać ".

10-06-2016

Zajęcia z rytmiki

W czasie zajęć rytmicznych i tanecznych mamy do dyspozycji szczególnego rodzaju pomoce: muzykę i ruch, które są nie tylko bliskie emocjonalnie dzieciom.

10-06-2016

Przepyszne truskawki

Truskawki cieszą się w czerwcu ogromną popularnością Warto się nimi zajadać nie tylko ze względu na rewelacyjny smak, ale również dobroczynny wpływ na zdrowie.

05-06-2016

Wycieczka do "Bajtusia"

Z okazji Dnia Dziecka nasze małe zuchy wybrały się dziś na wycieczkę do "Bajtusia". Od rana z niecierpliwością czekały na autobus, którym jazda była niewątpliwie wielką atrakcją.

03-06-2016

Wizyta straży pożarnej

W dniu 30 maja przyjechała na teren przedszkola straż pożarna, która wzbudziła duże zainteresowanie wszystkich dzieci. Panowie strażacy z chęcią zaprezentowali maluszkom swój wóz strażacki wraz z wyposażeniem przeciw pożarowym.

03-06-2016

Teatrzyk pt." Przygody małej Zosi"

We wtorek 31 maja, dzieci ze starszej grupy żłobkowej uczestniczyły w przedstawieniu kukiełkowym pt. " Przygody małej Zosi".

31-05-2016

Urodziny Filipka

Urodziny Filipka !!!!!!!! życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrowia i spełnienia marzeń! Zaśpiewaliśmy Filipkowi: sto lat !, a nasz solenizant poczęstował nas pysznymi słodkościami ;)

28-05-2016

Dzień Mamy i Taty w Żłobku

Dwudziesty piąty maja w żłobku to wyjątkowy dzień dla dzieci i dla ich rodziców. W tym dniu uroczyście obchodziliśmy Dzień Mamy i Taty.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...