Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

18-10-2015

Pierwsze urodziny Kacperka

Wszyscy mają piękne minki, bo Kacperka urodzinki!
Niech żyje nam!!!!
Mamy tu zabawek wiele, razem bawić się weselej...:-) 

07-10-2015

Spacerki w żłobku

Spacerki w starszej grupie żłobkowej stały się już normą. Jeśli tylko pogoda dopisuje, dzieci mile spędzają czas na świeżym powietrzu i chętnie poznają najbliższą okolicę.

07-10-2015

Pierwsze prace plastyczne w żłobku


Stosowanie różnorodnych technik plastycznych w pracy z dziećmi wpływa na wzrost zainteresowania pracą plastyczną, pobudza do twórczego działania i ekspresji. Dzis nasi dzielni żłobkowicze samodzielnie wydzierali i oklejali jabluszka. 

07-10-2015

Powodzenia Hana !

Dziękujemy Ci Hanna za wspólne chwile, za Twoją radość i koleżeńskość.

05-10-2015

Jesień

W złocistej sukni idzie Pani Jesień i piękne dary dla maluszków niesie....

02-10-2015

Wizyta PANI DENTYSTKI w żłobku

Dnia 24 września dzieci w żłobku odwiedziła studentka stomatologii Alicja Fiłka. Podczas spotkania dzieci dowiedziały się,jak dbać o ząbki,żeby były zdrowe.Przekonały się,jak wygląda badanie ząbków.Na zakończenie dzieci podziękowały za miłą wizytę,która miała na celu nawiązanie kontaktu małego pacjenta z dentystą.

02-10-2015

Zabawy z żłobku

  Zabawa jest jednym z podstawowych czynników integrujących każdą grupę. Bardziej niż cokolwiek innego wpływa na otwartą, akceptującą atmosferę. Nasze Dzielne maluchy z radością i z dobrym nastrojem bawiły się wspólnie chustą animacyjna układały klocki i plotły korale sobie nawzajem.

02-07-2015

Dni Lubania -pszczółki

Dnia 28.06. 2015 dzieci z grupy starszej żłobkowej po raz pierwszy wystąpiły na dużej scenie z okazji Dnia Aktywnej Rodziny, który był częścią obchodów Dnia Lubania.

21-06-2015

Zabawy w "Bajtusiu"

Dzieci od rana czekały na trzecią ,,wyprawę".do Bajtusia. Po wysłuchaniu krótkiego instruktażu, jak bezpiecznie korzystać z poszczególnych atrakcji, rozpoczęła się wesoła zabawa .

21-06-2015

Idziemy na przedstawienie

  Dnia 16 czerwca zostaliśmy zaproszeni na przedstawienie „Dwie Dorotki” w wykonaniu dzieci z przedszkola Słonecznego w Lubaniu

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...