Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

17-05-2015

Stadion

Wyprawa na stadion
Dzieci ze starszej grupy żłobkowej wykorzystały słoneczne chwile i wybrały się na spacer. Nie wybrały się daleko, choć dla dzieci był to zapewne niekrótki dystans. Celem ich wycieczki było wyjście na stadion . Zabawy z piłkami ,piknik na kocykach, dobry humor dopisywał dzieciom ..co widać na załączonych zdjęciach. Oby za oknem pogoda nam sprzyjała bo nasi podopieczni nie mogą się doczekać kolejnych pieszych wypraw.  

16-05-2015

Sałatka owocowa

Pyszne witaminki- robimy sałatkę owocową

W tym tygodniu dzieci ze starszej grupy żłobkowej podczas zajęć samodzielnie przygotowały zdrową, pyszna sałatkę ze świeżych owoców. Zanim zabraliśmy się do pracy wcześniej posegregowaliśmy owoce, które dzieci przyniosły z domu do żłobka.

12-05-2015

Robimy ciastolinkę

Zabawy artystyczne ciastoliną

Dzieci ze starszego żłobka uwielbiają zabawy ciastoliną. Pomysły na to co ulepić nigdy się nie kończą. Do zabaw wykorzystujemy , widelce, noże-oczywiście zabawkowe, foremki i wyobraźnie dzieci. W żłobku samodzielnie wykonaliśmy ciastolinę. Jest bardzo mięciutka i pachnąca. Zachęcamy wszystkich rodziców do wspólnego przygotowania ciastoliny w domu i świetnej zabawy z dziećmi!  

06-05-2015

Zabawy w piaskownicy - starszy żłobek

  Zabawy w piaskownicy czas zacząć !!!

  Już pod koniec kwietnia dzieci ze starszej grupy żłobkowej cieszyły się nową formą zabawy jaką była zabawa w piaskownicy .   Było wiele uśmiechów na buzkach naszych milusińskich . Czekamy na sprzyjającą pogodę aby móc pobawić się jeszcze w piaseczku . 

05-05-2015

Urodziny Amelki - starszy żłobek

  Swoje trzecie urodziny obchodziła również Amelia :)

05-05-2015

Urodziny Adasia - starszy żłobek

  Dnia 30.04.2015 swoje urodziny w starszej grupie żłobkowej obchodził Adaś :)

05-05-2015

Żłobkowicze zakładają ogródek kwiatowy

Dzieci ze starszej grupy żłobkowej założyły wiosenny ogródek

22-04-2015

Montessori-starzy żłobek

Bawimy się i uczymy-metodą Marii Montessori
Dzieci ze starszej grupy żłobkowej bawią się i uczą -metodą Marii Montessori .Są to zajęcia dla maluszków przygotowujące je do roli przedszkolaka.

22-04-2015

Zabawy starszej grupy żłobkowej w "Bajtusiu"

Dnia 15.04 dzieci ze starszego żłobka wraz z dziećmi z przedszkolnej grupy wybrały się do sali zabaw Bajtuś .

22-04-2015

Stonogi

„Idzie, idzie stonoga, stonoga, aż się trzęsie podłoga, podłoga”

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...