Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

02-04-2016

Gra na cymbałkach

Nasze dzieci z wielką starannością i przyjemnością uczyły się grać na cymbałkach.Sprawiło im to dużą radość. Okazuje się ,że nasze dzieci są utalentowane muzycznie!:)Gra na cymbałkach tak się spodobała,że nie można było skończyć!:)

02-04-2016

Akwarium

Nasze dzieci z samego rana miały zadanie do wykonania:)Każde dziecko wybrało sobie rybkę i ładnie pokolorowało.Następnie każde dziecko przykleiło swoją rybkę na papier i w ten sposób powstała praca zbiorowa pt. rybki w akwarium.

25-03-2016

Wielkanocne babeczki

W czwartek od samego rana dzieci nie mogły się doczekać pieczenia babeczek. Dzieci pomagały Paniom w przygotowaniu babeczek: dodawały i mieszały składniki oraz wlewały masę do foremek.

25-03-2016

Kolorowe pisanki

W środę dzieci w żłobku poznały tradycję święcenia jajek. Wspólnie oglądały kolorowe jajeczka w koszyczku, następnie przeliczały i dzieliły jajka na duże i małe.

25-03-2016

Teatrzyk pt. „Kłamstwa kozy”

Nasze ,,zuchy” zostały gościnnie zaproszone do przedszkola na spektakl kukiełkowy pt. „Kłamstwa kozy”.

22-03-2016

Żłobkowicze witają wiosnę

W dniu 21.03.2016r. dzieci ze Żłobka Miejskiego wspólnie z dziećmi z przedszkola wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy- powitania wiosny” . Przygotowania do tej uroczystości rozpoczęły się już wcześniej ,wspólnie z Rodzicami i Paniami przygotowały Marzannę -Zimową Pannę.

21-03-2016

Wielkanoc

Wielkanoc, Wielkanoc, Wielkanocne Święta u wszystkich maluszków buzia uśmiechnięta,

21-03-2016

Święta Wielkanocne tuż ,tuż…

Dzieci poznały zwyczaje związane z przygotowaniami do Świąt Wielkanocnych. Głównym tematem była ,,Palma Wielkanocna” – mogły zobaczyć z czego została wykonana , a także ocenić mała, średnią i dużą, porównać czym się one różnią?

21-03-2016

Poznajemy pojęcia przestrzenne

Przed nami było trudne zadanie do wykonania musieliśmy określić położenie maskotki gdzie się znajduje : za , na, pod ,obok . Jednak doskonale sobie z tym poradziliśmy .

21-03-2016

Teatrzyk o Czerwonym Kapturku

Pomimo, że dobrze znamy tą bajkę i tak oglądaliśmy perypetie Kapturka z zapartym tchem. Po spektaklu dzieci miały możliwość zobaczenia pacynek ; Babci, Czerwonego Kapturka, Wilka, Leśniczego.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...