Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

02-10-2013

Podziękowanie dla Rodziców

"Czasem wdzięczność trudno jest wyrazić w słowach...
wtedy proste - dziękuję - zawiera wszystko co chcemy powiedzieć".
PODZIĘKOWANIE
Dyrektor Przedszkola Miejskiego Nr 3 serdecznie dziękuje wszystkim rodzicom, którzy w podczas przeprowadzki (przed i po remoncie) udostępnili środki transportu oraz służyli pomocą przy przenoszeniu i skręcaniu mebli przedszkolnych.

02-10-2013

O lubańskim przedszkolu

Dobiegł końca remont budynku Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu.

Do końca września mają jeszcze trwać drobne prace zewnętrzne, związane m.in. z budową bezpiecznych placów zabaw na terenie placówki.

02-10-2013

O lubańskim przedszkolu

Dobiegł końca remont budynku Przedszkola Miejskiego nr 3 w Lubaniu.

01-10-2013

Jesień obdarza nas bogactwami.

Jesień obdarza nas hojnie wieloma bogactwami. Pamiętając o tym i chcąc na każdym kroku przybliżać naszym przedszkolakom dary natury, w grupie III, IV, V, VI i VII zorganizowałyśmy tydzień „owocowo – warzywny”. Dzieci z Przedszkola nr 3 dowiedziały się, że owoce i warzywa są cennym źródłem witamin, niezbędnych dla prawidłowego funkcjonowania naszego układu odpornościowego.

01-10-2013

Podziękowanie dla Sponsorów

Dyrektor, Pracownicy, Rodzice i Wychowankowie Przedszkola Miejskiego Nr 3 w Lubaniu składają serdeczne podziękowania przedsiębiorstwom, firmom a także osobom prywatnym za wsparcie finansowe udzielone na zakup mebli i sprzętu do naszej placówki.

29-09-2013

Poznajemy zasady ruchu drogowego

W ramach realizacji tematu o ruchu drogowym dzieci z grupy IV poznały i utrwaliły wiadomości dotyczące ważnych instytucji oraz przepisów ruchu drogowego.

29-09-2013

Przedstawienie pt. :Twoje abecadło"

TWOJE ABECADŁO to spektakl dla dzieci w wyk. Teatru Humoru z Wałbrzycha Jest to wesoło potraktowana retrospekcja naszego życia, począwszy od najmłodszych lat, poprzez różne etapy szkoły do bardzo zaawansowanej dorosłości. Oprócz walorów rozrywkowych spektakl ten zawiera sporą dozę wartości wychowawczych.

27-09-2013

W naszym przedszkolu zamieszkały patyczaki.

Przedszkolaki z grupy V założyły w kąciku przyrody hodowlę patyczaków, co wywołało wśród dzieci wiele radości, ciekawości i jak zawsze lawinę pytań. Dzięki temu, że w naszej sali znajduje się tablica interaktywna i mamy dostęp do internetu poszukaliśmy wielu przydatnych informacji na temat życia i hodowli tych interesujących owadów.

27-09-2013

Jedynkowe "Sprzątanie świata"

20 września 2013r. był szczególnym dniem w naszej szkole. Upłynął pod hasłem „Sprzątanie Świata – pożegnanie lata”.

27-09-2013

Niecodzienna konferencja w Gimnazjum nr 1 w Lubaniu

Dnia 24  września b.r. w Gimnazjum nr 1 im. S. Wyspiańskiego w Lubaniu odbyła się regionalna konferencja poruszająca zagadnienie „Zaburzeń psychicznych u dzieci i młodzieży w rzeczywistości szkolnej”, która została zainicjowana przez Dolnośląskiego Kuratora Oświaty i Wojewódzkiego Konsultanta ds. Dzieci i Młodzieży przy współpracy z Centrum Neuropsychiatrii „Neuromed” oraz Zespołem Szkół nr 12 we Wrocławiu.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...