Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

17-10-2017

Dziś od rana plusk w łazience - to maluchy myją ręce! :)

16 października Akademicy obchodzili Światowy Dzień Mycia Rąk.

13-10-2017

W Dniu Edukacji - wiersz, piosenka, taniec. Wszystkim niesiemy podziękowanie...

W piątek, 13 października w Akademii Malucha odbyła się bardzo ważna uroczystość z okazji Dnia Edukacji Narodowej. Dnia wyjątkowego, który łączy trud pracy i zaangażowanie wszystkich pracowników oświaty.

11-10-2017

Dla dziewczynek, które znamy moc życzeń dzisiaj przesyłamy! :)

11 października Akademia Malucha po raz pierwszy obchodziła radosne Święto Dziewczynek. W tym wyjątkowym dniu chłopcy szczególnie chcieli podziękować swoim przedszkolnym towarzyszkom za ich codzienną życzliwość, uśmiech i wspaniałą zabawę.

06-10-2017

Dzisiaj szczególnie uśmiech u nas gości, bo to jest święto pełne radości! :)

Każdy z Akademików doskonale wie, że uśmiech to sama radość! Na co dzień wzmacnia naszą odporność, poprawia koncentrację, uspokaja, odstresowuje, ale przede wszystkim zbliża do siebie ludzi... :)

05-10-2017

Pierwsza pomoc! Prawda jest taka, że to sprawa nie byle jaka!

W czwartek 5 października w ramach realizacji projektu: "W Akademii Malucha żyjemy bezpiecznie i zdrowo na sportowo" w grupie akademickich Jeżyków odbyły się zajęcia na temat udzielania pierwszej pomocy przedmedycznej.

29-09-2017

Ważny komunikat mamy - dziś święto chłopców, więc mocno ich ściskamy!

"Każdy Akademik dobrze wie, że kiedy wrzesień kończy się - od najmłodszego, aż po starszaka wszyscy świętujemy Dzień Chłopaka!".

23-09-2017

PRÓBNA EWAKUACJA W SŁONECZNYM PRZEDSZKOLU

W piątkowe przedpołudnie w Słoneczku 1 i Słoneczku 2 odbyły się ćwiczenia próbnej ewakuacji. Pożar był oczywiście symulowany , a my wszyscy uczyliśmy się jak sobie z nim poradzić.

21-09-2017

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA W SŁONECZNYM PRZEDSZKOLU

Dziś Słoneczne Przedszkolaki święto swoje miały, Wraz z Pszczółką i Mrówką zwaną Edkiem - zaszalały! Dzikie harce do muzyki, później pyszne smakołyki. Poranny deszczyk w świat...

21-09-2017

Choć niewiele lat mamy, przepisy ruchu drogowego przestrzegamy.

"By przez jezdnię przejść bezpiecznie, rączki w górę musisz dać koniecznie. I rozejrzeć się trzy razy, by wypadek się nie zdarzył". Od dziś każdy Akademik doskonale o tym wie! :)

20-09-2017

Dzień Przedszkolaka świętujemy, zabawę w Dinoparku organizujemy!

W Dniu Przedszkolaka starszakom nie wypada się nudzić! Grupa Pszczółek, Biedronek i Sówek z Akademii Malucha wyruszyła zatem w drogę po ciekawą przygodę! :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...