Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

21-04-2017

BAJCZYTANKI PANI HANKI

Dzisiejszy dzień w naszym Słonecznym Przedszkolu był wyjątkowy. A to wszystko za sprawą niezwykłego gościa - nasze zaproszenie przyjęła poetka, autorka książek dla dzieci - pani Hanna Niewiadomska.

21-04-2017

O ziemię razem zadbajmy i wszystkie śmieci pozbierajmy!

21 kwietnia Akademia Malucha obchodziła Międzynarodowy Dzień Ziemi. Była to doskonała okazja do zadbania o nasze najbliższe środowisko.

18-04-2017

Wielkanocny poranek w grupie Zefirków

W przedświąteczny poranek grupa Zefirków ze Słonecznego Przedszkola zaprosiła n swoich bliskich, aby zaprezentować im przepiękne przedstawienie o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Było bardzo wesoło i uroczyście.

14-04-2017

Składamy Życzenia!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją, miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzą Dyrekcja, Pracownicy i Wychowankowie Akademii Malucha! :)

14-04-2017

Wielkanoc to bardzo piękne Święta. Akademik o nich pamięta!

Przedstawiamy zajączka w najstarszej akademickiej grupie - Biedroneczek! :)

13-04-2017

Z Akademii wyruszamy i serdeczne życzenia składamy!

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych mali Akademicy wraz z przedszkolnymi maskotkami wyruszyli do zaprzyjaźnionych instytucji i urzędów, aby życzyć wszystkim zdrowej, spokojnej i radosnej Wielkanocy! :) Było nam bardzo miło po raz kolejny odwiedzić tak zacne osoby! :)

13-04-2017

"Z wesołego Zająca śmiejemy się bez końca!"

Przedstawiamy zajączka w grupie malutkich akademickich Żabeczek! :)

13-04-2017

"Kurczaczki się spotkały i od zajączka prezenty dostały!"

Przyszedł czas na prezentację zajączka w grupie Akademickich Motyli - było bardzo wesoło!

12-04-2017

Warsztaty wielkanocne

Chcąc podtrzymać tak cudownie rozpoczęty wczoraj klimat nadchodzących świąt wielkanocnych - dzisiaj wszystkie dzieci ze Słonecznego Przedszkola wzięły udział w warsztatach kreatywnych "Pisanki - kraszanki "

12-04-2017

"Zajączek chodzi uśmiechnięty! Pod którym krzaczkiem schował prezenty?"

Dzisiaj prezentujemy również zajączka w grupie Jeżyków. Nasz miły Gość schował Akademikom upominki w przedszkolnym ogródku - oj naszukały się Jeżykowe dzieci... :) :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...