Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

22-05-2017

Przedszkole wita Nas. Ślubowania nadszedł czas!

19 maja w Akademii Malucha odbyła się wyjątkowa uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Radosne święto stanowiło oficjalne przyjęcie dzieci do grona społeczności przedszkolnej z nadaniem wszelkich praw i obowiązków prawdziwego Akademika.

18-05-2017

Akademia Malucha ogłasza nabór!

"Nauka i zabawa to u nas podstawa!" :)

15-05-2017

Warsztaty leśne i pszczelarskie

W Słonecznym Przedszkolu kolejny dzień pełen wrażeń. Tym razem dostarczyli nam ich rodzice naszego Tomaszka, Państwo Iwona i Piotr Rodziewiczowie.

12-05-2017

Z wizytą w Komendzie Powiatowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

11 maja 5 latki ze Słonecznego Przedszkola odwiedziły jednostkę Komendy Powiatowej Straży Pożarnej w Zgorzelcu

04-05-2017

"Powiewa flaga, gdy wiatr się zerwie, a na tej fladze biel jest i czerwień...".

Najstarsi Akademicy wybrali się pod lubański Obelisk, aby uczcić Majowe Święta Narodowe. Dzieci wspólnie złożyły kwiaty i zapaliły symboliczne światełko pamięci w postaci ozdobnego znicza.

21-04-2017

BAJCZYTANKI PANI HANKI

Dzisiejszy dzień w naszym Słonecznym Przedszkolu był wyjątkowy. A to wszystko za sprawą niezwykłego gościa - nasze zaproszenie przyjęła poetka, autorka książek dla dzieci - pani Hanna Niewiadomska.

21-04-2017

O ziemię razem zadbajmy i wszystkie śmieci pozbierajmy!

21 kwietnia Akademia Malucha obchodziła Międzynarodowy Dzień Ziemi. Była to doskonała okazja do zadbania o nasze najbliższe środowisko.

18-04-2017

Wielkanocny poranek w grupie Zefirków

W przedświąteczny poranek grupa Zefirków ze Słonecznego Przedszkola zaprosiła n swoich bliskich, aby zaprezentować im przepiękne przedstawienie o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Było bardzo wesoło i uroczyście.

14-04-2017

Składamy Życzenia!

Zdrowych, pogodnych Świąt Wielkanocnych, przepełnionych wiarą, nadzieją, miłością. Radosnego, wiosennego nastroju, serdecznych spotkań w gronie Rodziny i Przyjaciół oraz wesołego "Alleluja" życzą Dyrekcja, Pracownicy i Wychowankowie Akademii Malucha! :)

14-04-2017

Wielkanoc to bardzo piękne Święta. Akademik o nich pamięta!

Przedstawiamy zajączka w najstarszej akademickiej grupie - Biedroneczek! :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...