Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

26-06-2017

LAWA 2017

W tym roku obchody Dni Lubania uświetniła swoim występem grupa Piorunków. Zaprezentowały taniec kwiatów oraz szalone żaby Crazy Frog. Dziękujemy Rodzicom za zaangażowanie, Paniom za przygotowanie, Dzieciom za piękne występy Brawo

26-06-2017

ZIELONA NOC W SŁONECZNYM PRZEDSZKOLU

Podczas sobotniej nocy przedszkole opanowały smerfy ze Słonecznego Patrolu. Na szczęście pogoda nam dopisała i mogliśmy trochę poszaleć na podwórku przedszkolnym

26-06-2017

ŻEGNAMY SŁONECZNE STARSZAKI

Po pięknym polonezie i ostatnim odśpiewaniu przedszkolnego hymnu, deszcz przestał siąpić, natomiast dało się zauważyć jakieś krople w okolicy oczu...

26-06-2017

Dni Lubania świętujemy - na scenie występy artystyczne prezentujemy!

25 czerwca najstarsze grupy z Akademii Malucha uczestniczyły w występach podczas Dnia Aktywnej Rodziny - Lawa 2017.

22-06-2017

Przedszkole opuszczamy i ostatnią zieloną noc w Akademii spędzamy!

"My przedszkolaki przysięgamy tej nocy prezentować pogodę ducha, dobry humor i okrutną chęć zabawy. Nie będziemy marudzili, narzekali, płakali i pokażemy jacy jesteśmy wspaniali!"

22-06-2017

Po Akademii śmiech biega wesoły, wkrótce go zabierzecie ze sobą do szkoły...

20 czerwca w Akademii Malucha odbyła się wyjątkowa i bardzo wzruszająca uroczystość - pożegnaliśmy naszych najstarszych wychowanków. W tym dniu zakończył się ich pierwszy, ale jakże ważny etap życiowej edukacji.

16-06-2017

Akademicy czarny szlak przemierzają - Zamek Chojnik zdobywają!

14 czerwca najstarsza grupa Akademików wybrała się na wyjątkową wycieczkę krajoznawczą. Ostatni raz spędzili te przyjemne chwile we wspólnym towarzystwie.

14-06-2017

Dzień Dziecka w Ośrodku Grapa

Za nami Dzień Rodziny w sportowej atmosferze, ale u nas wciąż nie milkną echa wspaniałej zabawy z okazji Dnia Dziecka. Był to dzień pełen wrażeń jakie przywieźliśmy z Ośrodka GRAPA .

14-06-2017

PIERWSZA SŁONECZNA OLIMPIADA

Oj działo się, działo! Po barwnym przemarszu słonecznych ekip, odśpiewaniu przedszkolnego hymnu, poszybowało w górę kilkadziesiąt kolorowych balonów, otwierając tym samym I Słoneczną Olimpiadę.

02-06-2017

Niechaj słonko pięknie świeci, bo to święto wszystkich dzieci!

Każdego roku miesiąc czerwiec rozpoczyna się w wyjątkowy sposób. Jest to przyjemny i radosny czas, który kojarzy się przede wszystkim z uśmiechem naszych pociech. Również teraz nie mogło być inaczej - Dzień Dziecka w Akademii Malucha okazał się prawdziwym świętem!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...