Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

23-03-2014

Witaj Wiosenko!

Pierwszy dzień wiosny w PM nr 3 to wielkie święto i zawsze obchodzi się je bardzo hucznie i radośnie. Tak było także i w tym roku - wszystkie grupy przedszkolne – na czele z maluchami ze starszego żłobka, zrobiły wiele hałasu maszerując barwnym korowodem wokół przedszkola. Starszaki, żegnając zimę i witając wiosnę, zaniosły Marzannę pod ratusz miejski, gdzie wzięły udział w happeningu.

21-03-2014

Czym powitać cię Wiosenko, gdy zielona wracasz znów...

    Dzisiaj 21.marca dzieci z PM nr 5 w Lubaniu pod kierunkiem pani zorganizowały degustację w " Kawiarence pod Marzanną".

21-03-2014

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W NP1

    W DNIU DZISIEJSZYM NASZE KOCHANE PRZEDSZKOLAKI WYSZŁY NA SPACER DO PARKU NA KAMIENNEJ GÓRZE W CELU ZNALEZIENIA PANI WIOSNY. AKCJA POSZUKIWAWCZA ZAKOŃCZYŁA SIĘ OGROMNYM SUKCESEM I CUDOWNĄ SŁONECZNĄ WIOSNĘ PRZYPROWADZIŁY DO NASZEGO PRZEDSZKOLA.

  Wiosna idzie
Wiosna idzie, co to będzie?
Jeszcze tyle śniegu wszędzie.
I na dachu i na płotku,
w polu, w lesie i w ogródku.

Wiosna idzie nie ma strachu!
Zaraz zniknie śnieżek z dachu.
Już na pola i na łąki
lecą gońce jej, skowronki.
Lecą do nas wiosny gońce,
ciepły wietrzy, ptaki, słońce!

19-03-2014

STARSZY ŻŁOBEK POZNAJE ZAWÓD DENTYSTY I WETERYNARZA

Korzystając z okazji, że za oknem cieplej i weselej, dzieci ze starszej grupy żłobkowej udały się do gabinetu stomatologicznego i do weterynarza.

18-03-2014

Trójkowe przedszkolaki na tropie Pani Wiosny

Przedwiośnie rozpieszczało nas w tym roku wyjątkowo piękną pogodą. Sprzyjało to naszym spacerom, podczas których poszukiwaliśmy zwiastunów wiosny.

18-03-2014

Akademia Aqafresh

Trójkowe przedszkolaki wzięły udział w Ogólnopolskim Programie Edukacji Zdrowotnej dla Przedszkolaków ,,Akademia Aquafresh”. Program ten stawia sobie za cel zmniejszenie występowania próchnicy u dzieci w Polsce poprzez szeroko prowadzone działania profilaktyczne dla najmłodszych.

15-03-2014

Akademickie spotkania z fizyką

11.03.2014 r. uczniowie Gimnazjum nr 1 ponownie uczestniczyli w wykładzie z pokazami na Wydziale Fizyki Uniwersytetu Wrocławskiego. Tematem zajęć były siły i ruch. W trakcie pokazów uczniowie zastanawiali się: czy ruch następuje w wyniku działania siły, czy może istnienie sił jest konsekwencją ruchu?

15-03-2014

PROJEKT "5 PORCJI OWOCÓW I WARZYW" CZĘŚĆ V

  NO I MAŁE PODSUMOWANIE. NA KONIEC TEGO CUDOWNEGO TYGODNIA NASZE 4-LATKI PRZYGOTOWAŁY PIĘKNĄ INSCENIZACJĘ WIERSZA PT. " NA STRAGANIE". DZIĘKUJEMY

P.S.

I PO CO NAM SŁODYCZE? SKORO MY MAMY TYLE NATURALNEGO CUKRU W POSTACI NASZYCH SŁODKICH PRZEDSZKOLAKÓW

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...