Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

12-03-2018

ROBOTY W NASZEJ KLASIE

22 lutego odwiedził nas w klasie gość. W tym dniu spotkaliśmy się z panem Dariuszem Frydrych - tatą Leny, który zapoznał nas z działaniem i programowaniem robotów edukacyjnych.

11-03-2018

Dzień Kobiet na wesoło

Miniony tydzień należał do kobiet. Tak też było w Szkole Podstawowej nr 2. 8 marca z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego odbyły się wybory SUPER DZIEWCZYNY 2018.

13-03-2018

Kobieta w roli głównej - uroczysty apel z okazji Dnia Kobiet w lubańskiej Jedynce

W dniu 8 marca 2018 r. odbył się w naszej szkole apel z okazji Dnia Kobiet. Przedstawienie, przygotowane pod kierunkiem pani Bożeny Giżyckiej i uczniów z klasy IV b, V b oraz oddziałów gimnazjalnych i artystów z kółka muzycznego, z pewnością na długo pozostanie w naszej pamięci.

13-03-2018

Mistrzowie halowej piłki nożnej

W dniu 8 marca br. odbył się finał miejski w halowej piłce nożnej klas siódmych szkół podstawowych. Celem rozgrywek była popularyzacja piłki nożnej pięcioosobowej oraz wyłonienie najlepszej drużyny w regionie.

13-03-2018

Uczeń lubańskiej Jedynki wicemistrzem w Powiatowym Konkursie Recytatorskim

W dniu 7 marca br. uczeń naszej szkoły wziął udział w XII Powiatowym Konkursie Recytatorskim pod hasłem „Przyroda nas zachwyca”.

13-03-2018

Sukces biologów z lubańskiej "Jedynki”

Dnia 6 marca w naszej szkole odbył się X Powiatowy Konkurs Biologiczny dla Gimnazjalistów. W konkursowych zmaganiach wzięło udział dwunastu uczniów - przedstawicieli sześciu szkół powiatu lubańskiego.

11-03-2018

Konkursy recytatorskie i nasi uczniowie

Uczeń lubańskiej Jedynki laureatem XXIII Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego „Pegazik” oraz awans naszej uczennicy do kolejnego etapu 63. Dolnośląskiego Konkursu Recytatorskiego.

11-03-2018

Mistrzowie Białego Orlika

Nasz uczeń Szymon Sekuła z klasy VIC wziął udział w VI edycji Ogólnopolskiego Turnieju MISTRZOWIE BIAŁEGO ORLIKA. Drużynowe zmagania miały miejsce 6 marca b.r. na Stadionie Narodowym w Warszawie. Szymon uczestniczył w tych zawodach po raz czwarty.

09-03-2018

Warsztaty ekologiczne

Na kolejnych, cyklicznie organizowanych przez Regionalne Centrum Edukacji Ekologicznej w Lubaniu zajęciach, w dniu 6 marca br., uczestniczyli wraz z wychowawczynią uczniowie kl. III b z SP2.

09-03-2018

Kosmolenie ratują Ziemię

W poniedziałkowy poranek, uczniowie klas I–III z SP2, uczestniczyli we wspaniałej kosmicznej podróży w czasie…. Jest rok 3017. Ziemię ogarnęła zagłada. Przez zanieczyszczenia z planety zniknęły rośliny i zwierzęta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...