Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

23-11-2020

Dziecko swoje prawa ma, dziecko swoje prawa zna. Cykl zajęć w ramach Dnia Praw Dziecka

W dniu 20 listopada zarówno dzieci, jak i dorośli, jednoczą się w wielu szkołach, by podjąć różne inicjatywy. Celem tych działań jest okazanie solidarności z najmłodszymi, których prawa nie są respektowane. Nasza szkoła również włączyła się obchody tegorocznego Międzynarodowego Dnia Praw Dziecka.

23-11-2020

Nauczanie zdalne i praca opiekuńcza w naszej szkole.

Wirtualne lekcje są zdalnym odpowiednikiem klasycznego nauczania, z tą różnicą, że uczniowie nie siedzą w szkolnych ławkach, ale w swoich domach. Brak osobistego kontaktu pociąga za sobą konieczność szeroko rozumianej komunikacji online, obecnej na kilku płaszczyznach.

19-11-2020

Zdalne nauczanie w klasach I-III.

Nauczanie i uczenie się z wykorzystaniem nowoczesnych technologii telekomunikacyjnych i informatycznych stanowi już stałą składową rzeczywistości kształcenia w naszym kraju.

16-11-2020

Społeczność Szkoły Podstawowej nr 2 w Lubaniu zwraca się z prośbą o pomoc pogorzelcom z Lubania

W ubiegłym tygodniu mieszkanie naszego absolwenta szkoły ucierpiało w pożarze. Rodzina potrzebuje wsparcia. Organizujemy zbiórkę.

08-11-2020

UWAGA!

Ogłoszenie Dyrektora Szkoły Podstawowej Nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi w Lubaniu.

06-11-2020

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

Wrocław 2020-11-02     Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele! Koleżanki Koledzy!   Państwo polskie jest wielką, bezcenną wartością. Trzeba było walki i pracy,...

06-11-2020

Lekcje postaw patriotycznych z okazji 11 listopada

11 listopada to data, która tkwi w sercach Polaków od dawien dawna. Jest wyrazem pamięci o trudnych losach naszej ojczyzny. Przypomina nam również o tym, że wolność raz zdobyta i niepodległość raz osiągnięta nie jest czymś trwałym, tylko czymś danym, co trzeba pielęgnować.

04-11-2020

Wyniki zDolnego Ślązaka w SP1

Właśnie otrzymaliśmy wyniki szkolnych eliminacji zDolnego Ślązaka organizowanego pod patronatem Dolnośląskiego Kuratora Oświaty we współpracy z Samorządem Województwa Dolnośląskiego i Dolnoślaskim Ośrodkiem Doskonalenia Nauczycieli we Wrocławiu.

03-11-2020

Międzynarodowy Dzień Białej Laski

Z okazji Międzynarodowego Dnia Białej Laski, który przypada na 15 października, uczniowie zajęć świetlicowych mieli możliwość zapoznania się z biografią Ludwika Braillea i poznali historię pisma dla niewidomych.

03-11-2020

Pasowanie na SKO - wicza

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu należy do jednych z najaktywniejszych placówek oświatowych w Polsce uczestniczących w programie SKO. Świadczy o tym kolejna nagroda II stopnia, którą otrzymała w edycji 2019/20 dla Szkolnych Kas Oszczędności.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...