Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

07-01-2015

Świąteczne spotkania

        Dzieci z PM nr 5 w Lubaniu przygotowały świąteczne przedstawienie , na które zostali zaproszeni rodzice . Było pięknie i kolorowo . Mali artyści w doskonały sposób przybliżyli istotę świąt bożonarodzeniowych . W czasie dwóch dni grupy 5-latków wystawiły jasełka . Przygotowane szopki , blask świec i kolorowo udekorowane sale pozwoliły rodzicom poczuć święta . Przedszkolaków nie zjadła trema wszystko wspaniale się udało . Na zakończenie wszyscy wspólnie zaśpiewali kolędy .

07-01-2015

Świąteczny koncert

Dzieci z Przedszkola nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w koncercie świątecznym zorganizowanym przez jeleniogórską filharmonię. Przedszkolaki miały okazję poznania różnych instrumentów jak : klarnet , skrzypce , akordeon . Prowadząca zabrała dzieci poprzez różne zabawy muzyczno-ruchowe w podróż do świątecznej krainy .

06-01-2015

ZAPROSZENIE DO KONKURSU

 

SERDECZNIE ZAPRASZAMY
DO WZIĘCIA UDZIAŁU
W
III EDYCJI KONKURSU
„CO WIEMY O UNII EUROPEJSKIEJ
  I JEJ KRAJACH”
 
 

 

31-12-2014

Odwiedziny u Burmistrza

Dnia 22 grudnia „Trzej Królowie”-dzieci ze żłobka starszego i młodszego przybyły z kolędą do Urzędu Miasta .

31-12-2014

Urodziny Wiktora

Urodzinki Wiktorka


Dnia 22 grudnia Wiktorek ze starszej grupy żłobkowej kończył 3 -latka.

29-12-2014

I już po świętach

W naszej szkole atmosferę świąt czuliśmy już od kilku tygodni. Najpierw witaliśmy Mikołaja. Później dekorowaliśmy każdy kącik. Samorząd Uczniowski odwiedził lubańskie instytucje z życzeniami od Jedynki. Robiliśmy świąteczne ozdoby i przypominaliśmy sobie kolędy. 17 grudnia zakończyliśmy bożonarodzeniowy projekt pięknymi Jasełkami w wykonaniu kół : teatralnego i muzycznego pod kierunkiem p. Joanny Dziędzioły i Danuty Janczak. Jak w ubiegłym roku, uczniowie z rodzicami spotkali się na wspólnych warsztatach. Przy dźwiękach kolęd i świątecznych smakołykach wykonywali piękne ozdoby, które później zabrali do domów. Będą miłą pamiątką wspólnie spędzonych chwil. Jeszcze trzy dni i powitamy Nowy Rok. Niech rok 2015 będzie dla Wszystkich szczęśliwy w osobiste doznania, spełni zamierzenia oraz przyniesie wiele satysfakcji.
 

25-12-2014

Prezydencka niespodzianka w Szkole Podstawowej nr 4 w Lubaniu

              Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia spotkała naszą całą społeczność szkolną bardzo miła niespodzianka. Otrzymaliśmy przesyłkę z Gabinetu Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Pana Bronisława Komorowskiego.

23-12-2014

WIGILIA W SP3

Cudowny nastrój, miłe słowo, zrozumienie, wspólny posiłek, życzenia świąteczne - czyli WIGILIA.

Zobaczcie jak obchodziły ją nasze dzieci.

23-12-2014

Wielki sukces uczniów SP3!

 

  MAMY MISTRZA POWIATU W KONKURSIE SCRABBLOWYM!!!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...