Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

25-11-2020

Dzień Pluszowego Misia

Dzień 25 listopada to wyjątkowy dzień, w którym wszystkie dzieci w przedszkolu obchodzą urodziny Misia.

23-11-2020

Światowy Dzień Życzliwości

Bądź dla wszystkich życzliwy, a świat będzie szczęśliwy!Przez cały dzień w czasie zabaw i zajęć dzieci zastanawiały się co to jest koleżeństwo, uprzejmość i życzliwość wobec rówieśników i dorosłych i jak można je okazywać.

22-11-2020

„Dzieci pomagają medykom”

Trójkowe przedszkolaki z wielki entuzjazmem włączyły się do akcji #dziecipomagająmedykom

20-11-2020

"Jesienne drzewa" u starszaków

Zainspirowani nadejściem Jesieni i obserwacją drzew w jesiennej szacie - starszaki postanowiły same wyczarować jesienne drzewa.

20-11-2020

Cztery pory roku

Biedronki utrwalały dziś wiadomości na temat pór roku, nazywały niektóre zjawiska przyrody. Podczas zabawy-kształtowały nawyk ubierania się stosowanie do pory roku

20-11-2020

Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka

Ważnym elementem wychowania przedszkolnego jest kształtowanie u dzieci świadomości ich własnych praw, uczenie poszanowania praw innych i radzenie sobie w sytuacjach naruszania własnych praw.

19-11-2020

Luneta - praca plastyczno - techniczna

Przez okno można zaobserwować wiele ciekawych rzeczy. Właśnie nastała kalendarzowa jesień . Może będą wyjątkowo piękne chmury, które ułożą się w kształt serca, ptaka, auta, potwora…., albo innych fantastycznych rzeczy?

19-11-2020

Zabawy z literkami

Nauka literek to ważna umiejętność, którą dziecko nabywa już w przedszkolu. W trakcie zabawy dziecko poznaje i oswaja się z nowymi dla niego rzeczami.

18-11-2020

„Groß und Klein gemeinsam – Duzi i Mali razem”

Grupa III i IV rozpoczęła realizację projektu „Groß und Klein gemeinsam – Duzi i Mali razem: Transgraniczna współpraca dla wspierania edukacji przedszkolnej w zakresie kultury i języka sąsiada”.

13-11-2020

Dzień Jeża

Krótkie nóżki - długi ryjek ostre kolce ciało kryją. Ach , cóż to za groźny zwierz? tak, tak to jest malutki jeż.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...