Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola

Aktualności:

23-04-2017

Żyj z przyrodą w zgodzie

Z okazji Dnia Ziemi przedszkolaki z grupy V przygotowały dla społeczności przedszkolnej inscenizację ekologiczną pt. „Żyj z przyrodą w zgodzie”.

23-04-2017

Koncert ekologiczny pt. „Turysta przyjacielem przyrody”

21 kwietnia br. dzieci z grupy IV uczestniczyły w nie lada wydarzeniu.

22-04-2017

Parapetowy ogródek u „trójkowych” maluszków

Kwiecień mija nam pod znakiem ogrodnictwa. Maluszki z Przedszkola Miejskiego nr 3 postanowiły założyć mały ogródek parapetowy. Szybko więc zabraliśmy się do pracy.

22-04-2017

„Kubusiowi Przyjaciele Natury” z PM 3 świętują „Światowy Dzień Ziemi”

21 kwietnia „Kubusiowi Przyjaciele Natury” poznali zachowania proekologiczne. Dowiedzieli się, w jaki sposób dbać o przyrodę. Wzięli udział w quizie sprawdzającym wiedzę na temat zwierząt. Nauczyli się zasad pielęgnacji roślin. Tworzyli pomysłowe prace plastyczne.

22-04-2017

„Trójkowicze” jako „Piraci z Karaibów”

21 kwietnia o godzinie 10:30 grupa integracyjna z PM 3 wzięła udział w „Korowodzie Postaci Bajkowych”. Wydarzenie zorganizowała Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna im. Marii Konopnickiej w Lubaniu.

21-04-2017

BAJCZYTANKI PANI HANKI

Dzisiejszy dzień w naszym Słonecznym Przedszkolu był wyjątkowy. A to wszystko za sprawą niezwykłego gościa - nasze zaproszenie przyjęła poetka, autorka książek dla dzieci - pani Hanna Niewiadomska.

21-04-2017

Dzień Ziemi w PM nr 1

21 kwietnia dzieci z gr III obchodziły Międzynarodowy Dzień Ziemi.  Tego dnia w grupie III dzieci podejmowały różnorodne  inicjatywy mające na celu ukazanie naszej...

21-04-2017

O ziemię razem zadbajmy i wszystkie śmieci pozbierajmy!

21 kwietnia Akademia Malucha obchodziła Międzynarodowy Dzień Ziemi. Była to doskonała okazja do zadbania o nasze najbliższe środowisko.

18-04-2017

Wielkanocny poranek w grupie Zefirków

W przedświąteczny poranek grupa Zefirków ze Słonecznego Przedszkola zaprosiła n swoich bliskich, aby zaprezentować im przepiękne przedstawienie o zwyczajach i tradycjach wielkanocnych. Było bardzo wesoło i uroczyście.

17-04-2017

Wielkanoc w Przedszkolu Miejskim nr 3

Kiedy zmęczeni zimą, z coraz większym utęsknieniem wyglądamy wiosny, w pierwszą niedzielę po wiosennej pełni księżyca nadchodzi Wielkanoc.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...