Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

24-05-2017

Spotkanie z tłumaczką języka migowego - PM 1

Po raz kolejny dzieci z grupy II - średniaki miały okazję spotkać sie na zajęciach z p. Marysią, która jest tłumaczką języka migowego.

23-05-2017

Pierwsza pomoc

Dzieci z gr. V i VII z Przedszkola Miejskiego nr 5 udały się do Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. A. Mickiewicza w Lubaniu, gdzie wzięły udział w szkoleniu udzielania pierwszej pomocy. Każdy dostał dyplom małego ratownika.

22-05-2017

Ranczo Grapa

W piątek 19 maja 2017 r.dzieci wraz z rodzicami wybrały się na wycieczkę na Ranczo Grapa,które znajduje się w miejscowości Nowe Łąki koło Pielgrzymki.

22-05-2017

UWAGA!! Karta rowerowa w SP2.

Terminarz egzaminów na Kartę rowerową w naszej szkole wygląda następująco:

22-05-2017

Noc Muzeów

Raz w roku, w drugiej połowie maja, do późnych godzin nocnych, wszystkie ważniejsze muzea świata otwierają swoje podwoje dla zwiedzających. Jest to tym ważniejsza impreza, gdyż wszystkie ośrodki kulturalno – historyczne robią to za darmo.

22-05-2017

Zabawy w piaskownicy

Pogoda za oknami piękna,więc czas pobawić się w piaskownicy.Dzieci budowały zamki z piasku i stawiały babki piaskowe.Zabawy w piaskownicy rozwijają kreatywność i kształtują czynności manualne u dzieci.

22-05-2017

Bociany

Na zajęciach plastycznych dzieci robiły bociany.Najpierw kolorowały kredkami,następnie przyklejały piórka.

22-05-2017

Spacer po mieście

Korzystając z pięknej pogody codziennie wychodzimy na świeże powietrze.W tym tygodniu wybraliśmy się na spacer do miasta.Byliśmy w parku,mogliśmy także zobaczyć fontannę:)

22-05-2017

Przedszkole wita Nas. Ślubowania nadszedł czas!

19 maja w Akademii Malucha odbyła się wyjątkowa uroczystość Pasowania na Przedszkolaka. Radosne święto stanowiło oficjalne przyjęcie dzieci do grona społeczności przedszkolnej z nadaniem wszelkich praw i obowiązków prawdziwego Akademika.

21-05-2017

Maluchy testują nowe kosze.

Społeczność szkolna składa podziękowanie Burmistrzowi Lubania za nowe kosze, które zostały umocowane na naszym szkolnym boisku.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...