Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

16-09-2020

Zabawy klockami

Zabawa klockami w dzieciństwie pozytywnie wpływa na rozwój wyobraźni przestrzennej, umiejętności planowania i konstruowania. Klocki pozwalają dziecku na ćwiczenie i rozwijanie...

18-09-2020

DZIEŃ PRZEDSZKOLAKA

„Każdy przedszkolak dobrze wie, że kiedy 20 wrzesień zbliża się, od najmłodszego, aż po starszaka, wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

18-09-2020

Witajcie!!!

Serdecznie witamy naszych Przedszkolaków i ich Rodziców po wakacyjnej przerwie. Mamy nadzieję, że nowy rok przedszkolny powitacie wypoczęci i z uśmiechem na twarzy wracacie w przedszkolne progi.

18-09-2020

Biedroneczki

Malutka biedronka po listku chodziła. Nagle się potknęła, kropki pogubiła. Szuka ich w panice, oślepia ją słońce. Może ktoś pomoże nieszczęśliwej biedronce?   Nasze maluszki biedronkę...

16-09-2020

Kropkowy zawrót głowy - PM 1

W tym tygodniu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Kropki (International Dot Day).

16-09-2020

Tor przeszkód

Zabawowy tor przeszkód

16-09-2020

Adaptacja w młodszym żłobku

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek. Z każdym dniem na buziach dzieci widać więcej uśmiechów.

12-09-2020

Kolorowy zawrót głowy

Malowanie doskonali sprawność manualną dziecka oraz ćwiczy koordynację wzrokowo-ruchową. Dzieci przy pomocy pędzelków i wody malowały wodne kolorowanki. W ten sposób powstały pierwsze prace plastyczne w Starszej Grupie Żłobkowej. Kolorowe prace można oglądać na wystawie w szatni.

12-09-2020

Z miseczki do miseczki

Zadaniem dziecka było przenoszenie produktów sypkich z miseczki do miseczki za pomocą łyżeczki. W ten sposób powstawały ciekawe dziecięce kompozycje.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...