Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

20-01-2018

Dzień Babci i Dziadka

Babciu, Dziadku coś Ci dam Jedno serce, które mam A w tym sercu róży kwiat Babciu, Dziadku żyj sto lat !!!

20-01-2018

Apel w SP1 pt.: "Bezpieczne ferie zimowe".

Ferie zimowe to czas wolny od zajęć szkolnych, czas pełen swobody i radości. Dzieci czekają na nie z utęsknieniem. Jednak w tym okresie nie możemy zapominać o właściwym zachowaniu, dlatego uczniowie naszej szkoły przygotowali apel na temat bezpieczeństwa podczas ferii zimowych.

22-01-2018

Dzień Babci i Dziadka!

Dzisiaj mieliśmy przyjemność gościć w grupie maluszków Kochane Babcie i Drogich Dziadków:) Za to ,że mają zawsze dla nas czas, że umieją pocieszyć, że są cierpliwi i kochają z całego serca pragniemy Im podziękować!

22-01-2018

Dzień Babci i Dziadka - młodsza grupa żłobkowa

Z okazji Dnia Babci i Dziadka, składamy najserdeczniejsze życzenia, samych pogodnych chwil, uśmiechu oraz dużo, dużo zdrowia !

22-01-2018

Serduszka dla Babci i Dziadka

Z okazji Dnia Babci i Dziadka nasze maluszki razem z Paniami przygotowały laurki w kształcie serduszek. Na każdym serduszku dzieci odbiły własnoręcznie swój paluszek.

21-01-2018

Zajęcia kulinarne w grupie maluszków

„Pieczemy ciasteczka na poczęstunek dla Babci i Dziadka”. Piątkowe przedpołudnie przedszkolaki z grupy I spędziły niezwykle pracowicie. Przygotowania rozpoczęliśmy od poznania produktów, które są potrzebne do zrobienia ciasta.

20-01-2018

Kwiatki dla babci i dziadka

Z okazji zbliżającego się święta, dzieci wykonały pracę plastyczną: kolorowe kwiatuszki dla babci i dziadka. Zachęcamy do oglądania naszej galerii nie tylko dziadków, ale i rodziców.  

20-01-2018

Zabawa w tor przeszkód

W tym tygodniu na zajęciach ruchowych dzieci musiały pokonać tor przeszkód. Jest to prosta zabawa, która poprawia koordynację ruchową i wzmacnia pewność siebie. Dzieci chętnie uczestniczą w tego typu zabawach. Najwięcej radości sprawiło dzieciom przechodzenie przez tunel.

20-01-2018

Nawlekaj nie czekaj

W naszym żłobku często odbywają się zajęcia metodą Montessori. Nawlekanie korali czy różnego rodzaju przewlekanki są świetnym ćwiczeniem motorycznym. Dzieci trenują precyzję, kontrolę ruchów i również cierpliwość.

20-01-2018

Mały finał WOŚP w SP1

W piątek 12 stycznia 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Lubaniu odbył się Mały Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Uczniowie klas VII i gimnazjalnych przygotowali i poprowadzili sprzedaż słodyczy na rzecz Orkiestry.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...