Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

25-04-2017

Urodziny Michałka.

Michałku, w Dniu Urodzin życzymy Ci wszystkiego najlepszego, dużo zdrówka i uśmiechu oraz spełnienia wszystkich dziecięcych marzeń :-)

25-04-2017

Brawo SP2!!!

Nasza szkoła brała udział w XIII Konkursie Bezpieczeństwa. Dziękujemy naszym uczniom, że godnie i z pełnym zaangażowaniem reprezentowali nasza szkołę na zawodach.

25-04-2017

Warsztaty kompetencji rodzicielskich w SP2.

25 kwietnia br., odbyły się w szkole zajęcia z rodzicami uczniów klas IV – VI, które prowadziła psycholog firmy Dialog Centrum Edukacji i Profilaktyki z Krakowa, pani Weronika Adamus.

25-04-2017

Europejski Dzień Śniadania - pamiętamy o śniadaniu!

Europejski Dzień Śniadania( 24 kwietnia ) – „Breakfast is Best” to wielostronna, europejska kampania edukacyjna z udziałem nauczycieli, dietetyków, oraz lekarzy. Celem kampanii jest zachęcenie obywateli krajów Unii Europejskiej do spożywania regularnych śniadań.

24-04-2017

,, Matematyka inaczej” , czyli na zajęciach otwartych w SP2.

W ramach powiatowego projektu edukacyjnego ,,Szkoła Mistrzów”, 24 kwietnia br. odbyły się w klasie IIb, zajęcia otwarte z edukacji matematycznej.

24-04-2017

,,Czy dokuczanie jest przemocą”? Warsztaty profilaktyczne w SP2.

W dniu dzisiejszym uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych, prowadzonych przez trenera - psychologa firmy Dialog Centrum Edukacji i Profilaktyki z Krakowa, panią Weronikę Adamus.

23-04-2017

Żyj z przyrodą w zgodzie

Z okazji Dnia Ziemi przedszkolaki z grupy V przygotowały dla społeczności przedszkolnej inscenizację ekologiczną pt. „Żyj z przyrodą w zgodzie”.

23-04-2017

Zabawy stolikowe maluszków.

Dzieci z młodszej grupy uwielbiają zabawy stolikowe. Kolorują, układają puzle, tworzą budowle z klocków zaciskowych. Bawiąc się, doskonalą sprawność małych rączek.

23-04-2017

Koncert ekologiczny pt. „Turysta przyjacielem przyrody”

21 kwietnia br. dzieci z grupy IV uczestniczyły w nie lada wydarzeniu.

22-04-2017

Parapetowy ogródek u „trójkowych” maluszków

Kwiecień mija nam pod znakiem ogrodnictwa. Maluszki z Przedszkola Miejskiego nr 3 postanowiły założyć mały ogródek parapetowy. Szybko więc zabraliśmy się do pracy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...