Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

27-01-2019

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 23.01. tj w środę odbyła się w żłobku uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci ze żłobka, przebrane w stroje kotków, przedstawiły dla zaproszonych gości program artystyczny. Goście nagrodzili maluchy dużymi brawami.

20-01-2019

Kwiatki na Dzień Babci i Dziadka

Na zbliżające się Święto Babci i Dziadka dzieci przygotowały piękne kolorowe kwiatuszki z serwetek i kolorowego papieru

20-01-2019

"Muzyczny Kongres dobrej zabawy"

Dzieci ze starszego żłobka wybrały się do przedszkola nr 3 na koncert filharmonii pt. Muzyczny Kongres dobrej zabawy". Tango, Cha-cha, Polka i inne wspaniałe tańce wybrzmiały na koncercie. Dzieci podziękowały artystom gromkimi brawami.

20-01-2019

Barwienie soli

W tym tygodniu na zajęciach dzieci barwiły sól kolorową kredą. Następnie paluszkiem rysowały różne kształty oraz domek, słoneczko czy samochód. Wpływa to na rozwój małej motoryki oraz dostarcza wiele wrażeń dotykowych i sprawia dużo radości dzieciom.

16-01-2019

Praca plastyczna maluszków- bałwanek

Dzieciaczki z młodszej grupy żłobkowej, mimo niesprzyjającej pogody za oknem, wykonały piękną pracę plastyczną- bałwanka.

16-01-2019

Zabawy w młodszej grupie żłobkowej

Nasze maluszki radosne i uśmiechnięte, cały czas bawią się.

13-01-2019

Bałwanki

W tym tygodniu tematem pracy plastycznej były balwanki. Dzieci farbą pomalowały bałwanka. Na końcu przykleiły oczka, z papieru kapelusz, nos, buzię i guziki.

13-01-2019

Próby na Dzień Babci i Dziadka

W żłobku codziennie odbywają się próby z okazji Dnia Babci i Dziadka. Na próbach do przedstawienia wszystkie dzieci pilnie ćwiczą, żeby na występie móc zachwycić swoje kochane Babcie i Dziadków.

13-01-2019

Recepturki na rurki

We wtorek odbyły się ćwiczenia z gumkami. To prosta i sympatyczna zabawa. Zaproszenie do ćwiczenia małej motoryki. Tuby, rolki i recepturki fascynują 2 - 3 latków, sa łatwiejsze do manipulacji. Ile radości potrafi wywołać zabawa w łowienie gumek za pomocą słomki.

10-01-2019

Praca plastyczna- karmnik

Zima długa i surowa, naszym ptaszkom ziarno chowa. Ptaszki głodne przyfruwają i w okienko zaglądają.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...