Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-10-2018

Owoce

W tym tygodniu tematem pracy plastycznej były owoce. Kolorowanie obrazków to wspaniałe narzędzie, dzięki któremu dzieci świetnie się rozwijają. Kolorowanki wpływają na motorykę małą i precyzję, skupienie uwagi, wyobraźnię i kreatywność.

20-10-2018

Jesienne szaleństwo

Jesień to czas, kiedy nie możemy zapomnieć o aktywności na świeżym powietrzu. Ta piękna pora roku daje mnóstwo możliwości zabaw: kolorowe liście, kasztany, żołędzie...

18-10-2018

Zabawy dużą piłką

Po cichutku, po kryjomu Wyskoczyła piłka z domu Hop! Hop! W górę! W dół Przeskoczyła świata pół

18-10-2018

Dzień drzewa w młodszym żłobku

Jesienne drzewko w wykonaniu naszych maluszków

18-10-2018

Zabawy plasteliną

Ćwiczenie sprawności ruchowej palców i dłoni stanowi bardzo ważny aspekt rozwoju małego dziecka. Chociaż plastelina i modelina kojarzą nam się często z lepiącymi kolorowe figurki przedszkolakami, to nawet jednoroczne dziecko może odnieść wymierne korzyści z zabawy miękką, plastyczną masą.

14-10-2018

"Mały miś w świecie wielkiej literatury"

„Mały Miś w świecie wielkiej literatury” to międzynarodowy projekt, którego głównym celem jest rozwijanie czytelnictwa i współpracy między przedszkolami.

14-10-2018

Zabawy konstrukcyjne z klocków

Nasze dzieci w żłobku bardzo często tworzą różne budowle z klocków. Zabawa klockami pobudza wyobraźnię, rozwija sprawność manualną, koordynację wzrokową i kreatywność, uczy precyzji ruchów.

14-10-2018

Dzień Drzewa

9 października obchodziliśmy Dzień Drzewa. W tym dniu każde dziecko samodzielnie wykonało swój listek. Z niewielką pomocą Pani dzieci przyklejały listki na gałęzi i w ten sposób stworzyliśmy nasze wspólne drzewko.

05-10-2018

Dzień Uśmiechu

"Uśmiech każdemu pasuje Ale nie każdy go akceptuje Pięknie się z nim wygląda Wtedy radość do życia zagląda..."

05-10-2018

Światowy Dzień Zwierząt

Z okazji Dnia Zwierząt w czwartek dzieci przyniosły do żłobka ulubione pluszaki - zwierzaki. Dzieci oglądały obrazki zwierząt i słuchały ich odgłosów. Każde dziecko pokazywało i nazywało swojego pluszaka. Następnie były tańce przy wesołej muzyce i usypianie swoich pupili.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...