Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

02-11-2021

Maluszki - dynia - praca plastyczna

Maluszki wykonują prace plastyczną z okazji dnia dyni.

01-11-2021

Dynia

Praca plastyczna- dyniowa wyklejanka z bibuły. To ćwiczenie małej motoryki usprawniające rączki.

01-11-2021

Dynia z kolcami

Ćwiczenia sprawności ruchowej palców i dłoni to idealny sposób na poprawę umiejętności związanych z małą motoryką. Zabawa polegała na wbijaniu pinezek w dynię i umieszczeniu na nich gumek recepturek.

01-11-2021

Dzień Kundelka

25.10. ,,Mój przyjaciel pies’’ To ci zabawa i radość wielka Gdy tata dzieciom kupił kundelka Biega i szczeka już od rana Bo to jest psina rozbrykana.

24-10-2021

Pieczątki z jabłek i gruszek

Praca plastyczna, twórcza i manualna wzbogacająca osobowość naszych pociech. Na kartce papieru maluchy stemplowały połówki jabłek i gruszek pomalowane farbą na kolor czerwony, żółty i zielony. Była to urozmaicona zabawa, która sprawiła wiele radości.

24-10-2021

,,Dopasowywanki’’

Zabawa logiczna rozwijająca analizę i syntezę wzrokową, a także przygoda, która wprowadza dzieci w świat przestrzennej wyobraźni różnych kształtów.

20-10-2021

Maluszki - dzień drzewa praca plastyczna

Jesienne drzewa Kolorami się mienią Brązem, pomarańczem Żółcią i czerwienią Moje drzewo kolorów Będzie też mieć wiele Ich liście jak chmurki Wokół pnia przykleję I będę miał własne Drzewo prześliczne Jesienne, kolorowe Po prostu magiczne

17-10-2021

Wpadła gruszka do …

Na dzisiejszych zajęciach tematem była zabawa dydaktyczna ,, Jaki to owoc’’. Nasze dzieci świetnie wykazały się umiejętnością klasyfikowania owoców jak i odróżniania jabłka od gruszki i śliwki.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...