Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

15-12-2018

Choineczki

W piątek odbyły się zajęcia plastyczne. Dzieci wykonały piękne choineczki. Przykleiły na nie kolorowe ozdoby. Na koniec dzieci wzięły swoje choineczki do domu.

15-12-2018

Świąteczne pierniczki

Trwa sezon przedświąteczny, więc w naszym żłobku nie mogło zabraknąć świątecznych pierniczków . Nasze dzieci przygotowały przepyszne pierniczki z lukrem i kolorową posypką. To prawdziwi kucharze:)

15-12-2018

Bożonarodzeniowa choinka

We wtorek nasz żłobek odwiedziły dzieci z przedszkola miejskiego nr 3. Przy pomocy p.Ani wykonały przedstawienie dla naszych żłobkowiczów pt. Bożonarodzeniowa choinka.Na zakończenie dzieci zostały nagrodzone gromkimi brawami. Brawo dzieci!! Bardzo dziękujemy za wspaniały występ.

15-12-2018

Ubieramy choinkę

W czwartek wspólnie z dziećmi ubieraliśmy choinkę. Dzień ubierania choinki jest w naszym żłobku dniem wyjątkowym. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawiesili kolorowe bombki, a gdy nasze wspólne drzewko jest już ubrane, wszyscy wiedzą, że święta są tuż, tuż...

12-12-2018

Bawimy się kolorami

Dziś w kolory gramy. Bo kolory znamy. Jaki kolor w mojej głowie? Kto odgadnie? Kto odpowie? Ten kolor jest jak niebo. Ten kolor jest słońce. Ten kolor jest jak trawa. Ten kolor jest jak serce.

12-12-2018

Praca plastyczna u maluszków- Święty Mikołaj

Dzieci z młodszej grupy żłobkowej pięknie pracowały i tworzyły z płatków Świętego Mikołaja.

12-12-2018

Mikołaj u maluszków

A Mikołaj pędzi,a Mikołaj gna. Od domu do domu ciężką pracę ma. Jego piękną brodę pokrył srebrny lód. Gdyby tak biedaczek już odpocząć mógł.

12-12-2018

Zabawy ogólne w młodszej grupie żłobkowej

Zabawy nie tylko sprawiają, że maluchy miło spędzają czas, ale także służą ich rozwojowi.

08-12-2018

Zabawy z klamerkami

W piątek dzieci robiły tzw "klamerkowe pranie". Klamerki to fantastyczne narzędzie do wzmacniania pracy mięśni nadgarstka. Dziecko naciskając na obie części spinacza aktywuje mięśnie dłoni. Jest to też doskonałe ćwiczenie chwytu pęsetkowego, który jest później bardzo potrzebny do wielu czynności.

08-12-2018

Orkiestra mikołajkowa

Trwa okres mikołajkowy, więc razem z P.Anią, P.Dyrektor Żłobka oraz dziećmi stworzyliśmy Świąteczno-Mikołajkową Orkiestrę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...