Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

20-05-2018

Zabawy na trawie

Pogoda dopisuje, więc codziennie wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze. Na placu zabaw czeka na dzieci mnóstwo atrakcji:)

16-05-2018

Wiosenny kwiatek

Nasze maleństwa będąc na spacerze zbierały wiosenne kwiatki. Robiły z nich bukiety ale przede wszystkim poznawały ich wygląd oraz zapach.

16-05-2018

Maluchy na placu zabw

Zabawa w naszym żłobku nie ma końca. Malujemy kredą rozwijając wyobraźnię, tworzymy ogromne zamki z pisaku. A to wszystko po to by na ustach dzieci widać było szczery uśmiech.

14-05-2018

Zabawy na świeżym powietrzu

Pobyt dzieci na świeżym powietrzu, połączony z ruchem zapewnia im prawidłowy rozwój, umożliwia doskonalenie umiejętności współpracy, kreatywności oraz pozwala budować relacje z innymi dziećmi.

14-05-2018

Łapiemy bańki mydlane

Czasem najprostsze pomysły są najlepsze na zabawę. Puszczanie baniek mydlanych sprawdza się zarówno na zewnątrz, jak i w domu. Do tego nie tylko przywołuje uśmiech na twarzy dziecka i...

11-05-2018

Zabawy na stadionie

W tym tygodniu wybraliśmy się z dziećmi na stadion. Wzięliśmy ze sobą piłki. Dzieci biegały, bawiły się w berka i oczywiście grały w piłkę. Dzieciom bardzo podobały się zabawy na stadionie :)

11-05-2018

Zabawy w piaskownicy

W tym tygodniu dzieci bawiły się w piaskownicy. Piaskownica jest istnym rajem dla maluchów. Dzieci budują zamki z piasku, przekopują tunel czy stawiają babki z piasku.

11-05-2018

Wiosenne słoneczka

Za oknem piękna pogoda i słonecznie, więc tematem pracy plastycznej były słoneczka. Dzieci miały za zadanie pokolorować żółtą farbą swoje słoneczka. Malowanie farbami dało dzieciom wiele radości i wpływa na rozwój małej motoryki.

11-05-2018

Dzień Bibliotekarza i Bibliotek

Dnia 8 maja, tj we wtorek obchodziliśmy w żłobku Dzień Bibliotekarza i Bibliotek. Tego dnia każde dziecko przyniosło swoją ulubioną bajeczkę.

27-04-2018

Wodny tor przeszkód

Wodny tor przeszkód to wspaniała zabawa dla dzieci, która doskonale wspiera zmysł równowagi, czucia i dotyku. W czwartek przygotowaliśmy dla dzieci taką właśnie zabawę ruchową.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...