Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

16-03-2018

Tajemnica małego nasionka

W tym tygodniu razem z naszymi małymi pociechami odkrywaliśmy tajemnicę małego nasionka. Razem z Paniami opiekunkami dzieci wysiewały rzeżuchę. Teraz codziennie aż do świąt dzieci będą pełniły...

16-03-2018

Zabawy u maluszków

,, A w naszym żłobku jest bardzo miło, żeby nam zawsze tak dobrze było."

10-03-2018

Zabawy ruchowe w kole

W tym tygodniu dzieci poznały dużo nowych zabaw i piosenek. Dzieci chętnie brały w nich udział. Zabawy ruchowe są bardzo ważne w rozwoju dzieci. Wspomagają ich rozwój społeczno - emocjonalny.

10-03-2018

8 Marca - Dzień Kobiet

Dzień Kobiet! Dzień Kobiet! Niech żyją nam zdrowe!!! W tym dniu dzieci wybrały się do miasta z życzeniami dla wszystkich pań. Dzieci wręczały wszystkim napotkanym kobietom piękne tulipanki.

10-03-2018

Dzień Pietruszki

"Wiemy co jemy, więc zdrowo żyjemy". W środę odbył się w żłobku Dzień Pietruszki.

10-03-2018

Dzień Dentysty w starszej grupie

"Zdrowe ząbki mam, bo zawsze o nie dbam".

08-03-2018

Dzień Kobiet w młodszym żłobku

W dniu dzisiejszym wszystkim Paniom i tym małym i tym dużym życzmy wszystkiego co najlepsze oraz dużo uśmiechu na twarzy! Z całego serca chcemy podziękować naszym kochanym małym mężczyznom za pamięć o paniach opiekunkach.

08-03-2018

Światowy Dzień Dentysty

Szczotka pasta, kubek, ciepła woda, tak się zaczyna wielka przygoda, myje zęby, bo wiem dobrze o tym, kto ich nie myje ten ma kłopoty. Żeby zdrowe zęby mieć, trzeba tylko chcieć!

07-03-2018

Zabawa taneczna z chusteczkami

Tańcowała igła z nitką, Igła - pięknie, nitka - brzydko. Igła cała jak z igiełki, Nitce plączą się supełki. Igła naprzód - nitka za nią: „Ach, jak cudnie tańczyć z panią!”

03-03-2018

Balony w żłobku

W czwartek nasz żłobek zamienił się w magiczne miejsce. W sali zrobiło się bajecznie, kolorowo i bardzo wesoło. Nad naszymi głowami pojawiły się biało-różowe balony. Dziękujemy tacie Ady - panu Wojewodzie za piękne balony.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...