Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

01-07-2019

Basen z kulkami

Na ostatnich zajęciach nasze dzieci dostały nową atrakcję, którą jest dmuchany basen, wypełniony kolorowymi kulkami. Dzieci chętnie wchodziły do basenu, wyrzucały z niego kulki i radośnie się bawiły. Uśmiech z twarzy dzieciaków nie znikał przez cały dzień.

28-06-2019

Maluszki na sali

Gdy na dworze pada deszcz, gdy na dworze zimno jest, my i tak bawimy się, cały czas śmiejemy się!

28-06-2019

Zabawy w ogródku

Hej maluchy, hej dzieciaki, co Wy na to, że będziemy się bawili całe lato?

28-06-2019

Maluszki na stadionie

Gdy pogoda za oknem dopisuje, maluszki wyruszają na spacer na Stadion Miejski. Tam skaczą, biegają, śpiewają, zbierają kwiatki i łapią motylki. Jednym słowem maluszki szaleją i są w swoim żywiole!

23-06-2019

Wodny piknik w żłobku

W środę w grupie starszej żłobkowej miał miejsce wodny piknik! Dzieci kąpały się w baseniku, była też prawdziwa fontanna. Odbył się także prawdziwy pokaz mody letniej. Nasze dzieci były zachwycone:)

23-06-2019

Podsumowanie roku

W tym tygodniu przypomnieliśmy sobie niektóre zabawy, jakie poznaliśmy w ciągu roku. Wśród nich zabawy z kółkami.

16-06-2019

Wycieczka na ranczo Grapa

W piątek odbyła się wycieczka naszych żłobkowiczów na ranczo Grapa, które znajduje się w miejscowości Nowe Łąki k. Pielgrzymki. Na ranczo spotkaliśmy różne zwierzątka: sarenki, strusie, kucyki i wiele innych.

16-06-2019

Zajęcia metodą Montessori

W czwartek w żłobku odbyły się zajęcia metodą M.Montessori. Polegały one na przesypywaniu kaszy łyżeczką z miseczki na talerzyk. Powyższe ćwiczenie kształtuje u dzieci koncentrację i dokładność.

16-06-2019

Straż Pożarna w Przedszkolu Nr 3

W tym tygodniu Przedszkole Miejskie Nr 3 odwiedziła Państwowa Straż Pożarna z Lubania. Strażacy pokazali dzieciom cały sprzęt, jaki jest potrzebny do gaszenia pożaru. Dzieci ze starszego żłobka były zachwycone wizytą strażaków:) Dziękujemy!

16-06-2019

Dzień Aktywnej Rodziny 2019

Dzień Aktywnej Rodziny 2019 już za nami. Na scenie lubańskiego amfiteatru swój występ zaprezentowały dzieci ze starszego żłobka. W tym roku nasze dzieci wystąpiły w stroju żabek. Nie zabrakło także bociana:) Wielkie brawa dla naszych dzielnych małych artystów!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...