Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobek Miejski

Aktualności:

17-11-2018

Jesienny spacerek

Maluszki na jesiennym spacerku.

17-11-2018

Przechodzenie przez koło i inne zabawy

Nasze maluszki uczą się pokonywać różne przeszkody. Dodatkowo spędzają czas bawiąc się oraz tańcząc.

17-11-2018

Dzień jeża w młodszym żłobku

Praca plastyczna w wykonaniu młodszej grupy żłobkowej z okazji dnia jeża.

16-11-2018

Woreczki sensoryczne

Ostatnio królują u nas różnego rodzaju zabawy sensoryczne. Tym razem były to woreczki sensoryczne z farbą i liśćmi w środku. Dzieci dotykały woreczki, ugniatały, rysowały paluszkiem po powierzchni. Zabawa takimi woreczkami pobudza zmysły, relaksuje i zmusza paluszki do pracy, ale w przyjemny sposób.

16-11-2018

Zabawa z nakrętkami

W tym tygodniu dzieci ćwiczyły dopasowanie nakrętek do odpowiedniej butelki. Taka zabawa jest w stanie pochłonąć dzieci na dosyć długi czas. Zabawa wpływa pozytywnie na rozwój motoryki małej, koncentrację i uwagę. Jest też dobrym ćwiczeniem na cierpliwość i wytrwałość.

16-11-2018

Praca plastyczna "chmurka i deszczyk".

Dzieci wykonały pracę plastyczną "chmurka i deszczyk". Pokolorowały niebieską farbą chmurkę i deszczyk. Dzieci wiedzą już, że kropelki deszczu są koloru niebieskiego.

16-11-2018

Dzień Jeża

"Idzie jeż, idzie jeż, może ciebie pokłuć też". We wtorek odbyły się w żłobku zajęcia z okazji Dnia Jeża. Dzieci, z pomocą Pani, wykonały piękne jeżyki z gruszki i wykałaczek. Na koniec dnia dzieci zabrały swoje jeżyki do domu

11-11-2018

Narodowe Święto Niepodległości

W piątek obchodziliśmy w żłobku Narodowe Święto Niepodległości. W tym dniu dominowały kolory: biel i czerwień. Dzieci ubrane w biało-czerwone stroje dumnie maszerowały z flagą w rączkach. Następnie dzieci wykonały Flagę Polski, odbijając dłonie na brystolu.

11-11-2018

Deszczowe zajęcia

W środę odbyły się tzw deszczowe zajęcia. Wykorzystując deszcz można poćwiczyć kolory, a przy okazji sprawić, że zajęcia staną się jeszcze bardziej ciekawe.

11-11-2018

Dzień Postaci z Bajek

We wtorek obchodziliśmy Dzień Postaci z Bajek. W tym dniu dzieci przyszły do żłobka przebrane w swoje ulubione postaci z bajek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...