Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

03-11-2018

Dzień Dyni

Dnia 31 października obchodziliśmy dzień dyni. Dynia to warzywo bagate w witaminy i minerały. Tego dnia dzieci wykonały pracę plastyczną z dynią w roli głównej.

31-10-2018

Kolorowe klocki

"Kolorowe klocki Jaś dostał od mamy, my wszystkie kolory bardzo dobrze znamy. Brązowy - jak poranna kawa, zielony - jak wiosenna trawa, niebieski - jak kwiaty na łące, i żółty...

31-10-2018

Pan Samochodzik

,,Jedzie szosą samochodzik, deszczyk pada, to nie szkodzi. On się szczerze wtedy śmieje, przeskakując przez strumienie. A po daszku woda spływa, cienką stróżką mknie po szybach. Z piskiem opon przez kałuże, zataczając koła duże, wpadło autko w stożek siana, koniec jazdy proszę pana."

31-10-2018

Taniec z chustami

Dzieci bardzo lubią tańczyć, w zabawach połączonych z ruchem i tańcem uczestniczą spontanicznie, z dużą otwartością.

31-10-2018

Muchomorki

Muchomorki w wykonaniu młodszej grupy żłobkowej.

28-10-2018

Pokaz mody patriotycznej w przedszkolu.

W piątek dzieci ze żłobka zostały zaproszone do przedszkola na pokaz mody patriotycznej-w ramach projektu:Piękna Nasza Polska Cała. W pokazie dumnie maszerowały dzieci z przedszkola, które zostały obdarowane gromkimi brawami przez naszych żłobkowiczów.

28-10-2018

Zabawy w kole ze śpiewem

Nasi żłobkowicze chętnie biorą udział w różnych zabawach w kole. Tym razem dzieci poznały nową piosenkę: "Buraczek i cebulka"

28-10-2018

Lepienie z plasteliny

W tym tygodniu odbyły się zajęcia z plasteliną w roli głównej.

20-10-2018

Dary jesieni

Jesień nie musi być ponura i monotonna. To piękna pora roku,więc wykorzystujemy jej dary-kasztany i żołędzie, do różnych zabaw.

20-10-2018

Zabawy z woreczkami gimnastycznymi

Woreczki gimnastyczne dają wiele możliwości zabaw. Dzieci brały udział w tych zabawach.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...