Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

08-01-2018

My się zimy nie boimy...

Hu! Hu! Ha! Nasza zima zła! Szczypie w nosy, szczypie w uszy Mroźnym śniegiem w oczy prószy, Wichrem w polu gna! Nasza zima zła!

07-01-2018

Ćwiczenie z gumkami recepturkami

W tym tygodniu odbyły się ćwiczenia z zakresu terapii ręki, czyli motoryka mała. Do ćwiczenia użyliśmy gumek recepturek i rolek po papierze toaletowym.

07-01-2018

Fajerwerki noworoczne

Sylwester już za nami. Zarówno dorośli, jak i dzieci czekały na ten dzień. Zazwyczaj jest on pełen radości i zabawy. Jeszcze trwamy w tym posylwestrowym nastroju, więc dzieci stworzyły sztuczne ognie na papierze!

24-12-2017

Świąteczne wianuszki

W czwartek dzieci, z pomocą pań, wykonały przepiękne kolorowe wianuszki, które zabrały ze sobą do domu.

24-12-2017

Wigilia w żłobku

W środę w żłobku odbyła się Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Wigilię obchodziliśmy w sposób tradycyjny.

24-12-2017

Zabawy na śniegu

Spadł śnieg, a dzieci uwielbiają śnieg.To świetna okazja, aby zażyć z dziećmi ruchu na świeżym powietrzu, przy okazji świetnie się bawiąc:) Zimowe szaleństwo czas zacząć!!

24-12-2017

Rytmika-Mikołajkowa Orkiestra

Na zajęciach z rytmiki również czuć zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Razem z Panią Anią, Panią Dyrektor Żłobka dzieci stworzyły Świąteczno-Mikołajkową Orkiestrę!

24-12-2017

Świąteczne pierniczki

Dzieci ze żłobka już rozpoczęły przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia, wspólnie wycinając z foremek pyszne pierniczki, a także dekorując już upieczone pierniczki lukrem oraz kolorowymi posypkami. To była fantastyczna zabawa dla naszych starszaczków!!

20-12-2017

Wigilia w młodszym żłobku

Boże Narodzenie w Polsce to święta obchodzone w sposób szczególnie uroczysty. Nasze Maluszki dziś odbyły swoją wigilię w żłobku. Całe spotkanie przebiegało w bardzo miłej i...

19-12-2017

Kolorowanka Świętego Mikołaja

Święty Mikołaju Na Ciebie czekamy Przez okno zmarznięte Ciągle wyglądamy   Przyjdź do nas w gościnę Szczerze zapraszamy Wierszyk Ci powiemy Piosenkę zaśpiewamy  ...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...