Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

28-01-2019

Żłobek młodszy dokarmia ptaszki zimą

Nakarm ptaszki mój kolego, a tym sprawisz coś dobrego.Pełny brzuszek to uczyni, że się ptak nie boi zimy.

28-01-2019

Zabawy u maluszków

"A w naszym żłobku jest bardzo miło,żeby nam zawsze tak dobrze było".

27-01-2019

Karmnik dla ptaszków

W piątek dzieci wykonały pracę plastyczną "Karmnik dla ptaszków". Dzieci przyklejały karmniki, następnie kolorowały ptaszki, wycięte z papieru.

27-01-2019

Nawlekanie i przewlekanki

Nawlekanie koralików na rurki i różnego rodzaju przewlekanki są świetnym ćwiczeniem motorycznym. Takie właśnie ćwiczenia wykonywały nasze dzieci na zajęciach. Trenują precyzję, kontrolę ruchów, a także cierpliwość.

27-01-2019

Dzień Babci i Dziadka

Dnia 23.01. tj w środę odbyła się w żłobku uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka. Dzieci ze żłobka, przebrane w stroje kotków, przedstawiły dla zaproszonych gości program artystyczny. Goście nagrodzili maluchy dużymi brawami.

20-01-2019

Kwiatki na Dzień Babci i Dziadka

Na zbliżające się Święto Babci i Dziadka dzieci przygotowały piękne kolorowe kwiatuszki z serwetek i kolorowego papieru

20-01-2019

"Muzyczny Kongres dobrej zabawy"

Dzieci ze starszego żłobka wybrały się do przedszkola nr 3 na koncert filharmonii pt. Muzyczny Kongres dobrej zabawy". Tango, Cha-cha, Polka i inne wspaniałe tańce wybrzmiały na koncercie. Dzieci podziękowały artystom gromkimi brawami.

20-01-2019

Barwienie soli

W tym tygodniu na zajęciach dzieci barwiły sól kolorową kredą. Następnie paluszkiem rysowały różne kształty oraz domek, słoneczko czy samochód. Wpływa to na rozwój małej motoryki oraz dostarcza wiele wrażeń dotykowych i sprawia dużo radości dzieciom.

16-01-2019

Praca plastyczna maluszków- bałwanek

Dzieciaczki z młodszej grupy żłobkowej, mimo niesprzyjającej pogody za oknem, wykonały piękną pracę plastyczną- bałwanka.

16-01-2019

Zabawy w młodszej grupie żłobkowej

Nasze maluszki radosne i uśmiechnięte, cały czas bawią się.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...