Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

05-10-2018

Jesienna ścieżka sensoryczna

W żłobku bardzo często próbujemy nowych rzeczy i codziennie uczymy się czegoś nowego. Korzystając z darów natury stworzyliśmy ścieżkę sensoryczną z: liści, kasztanów, żołędzi i kamieni.

05-10-2018

Dzień Chłopaka

W poniedziałek odbył się w żłobku Dzień Chłopaka. Z tej okazji dziewczynki założyły chłopakom korony na głowę. Chłopcy byli bardzo dumni. Następnie wszystkie dzieci otrzymały słodki podarunek: gumę mambę.

05-10-2018

Polska złota jesień zawitała do najmłodszej grupy żłobkowej

Polska złota jesień zawitała do najmłodszej grupy żłobkowej. Dzieci miały okazję poznać jakie są dary jesieni, dotknąć ich oraz powąchać.

05-10-2018

Praca plastyczna maluszki- dary jesieni

Nasze maluszki wykonały piękne jabłuszka i gruszeczki, które są darami złotej jesieni.

05-10-2018

Ośmiornica- układanie klocków u maluszków

Maluszki układają kolorową ośmiornicę z klocków.

05-10-2018

Zabawy w tunelu

Zabawy ruchowe dla najmłodszych to świetna sprawa. Dzieci przechodząc przez tunel doskonalą umiejętność raczkowania a dodatkowo uczą się kontaktów z innymi rówieśnikami.

05-10-2018

Zabawy u maluszków

,, A w naszym żłobku jest bardzo miło, żeby nam zawsze tak dobrze było..."

29-09-2018

Zabawy z piłkami

W piątek odbyły się zabawy z piłkami. Piłka to doskonałe narzędzie do ćwiczenia zręczności. Oto kilka zabaw z kolorowymi piłeczkami i chochelkami.

29-09-2018

Wyginam śmiało ciało

Nasze dzieci uwielbiają piosenki i tańce. Prawie codziennie uczymy dzieci piosenek i kroków w rytm muzyki. Dawanie dzieciom okazji do uczestnictwa w zabawach muzycznych i tanecznych to szansa na wszechstronny ich rozwój.

29-09-2018

Zabawy z folią bąbelkową

W czwartek odbyło się bąbelkowe szaleństwo. Na początku dzieci ćwiczyły rączki gniotąc folię bąbelkową "pstryk pstryk". .

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...