Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

01-06-2018

Zabawy w tunelu

Młodsza grupa podczas zabaw w tunelu

25-05-2018

Wyjazd na Ranczo Grapa

W piątek odbył się długo oczekiwany przez dzieci wyjazd na Ranczo Grapa. Dzieci jechały autobusem, co już było dla nich dużą frajdą. Następną atrakcją były różne zwierzątka.

25-05-2018

Ciecz nienewtonowska

We wtorek na zajęciach Pani opiekunka przygotowała dzieciom ciecz nienewtonowską. Jest to świetna zabawa sensoryczna dla dzieci i miłe odprężenie dla dłoni.

25-05-2018

Duże bańki mydlane

Korzystając z pięknej słonecznej pogody, codziennie wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze. Tym razem atrakcją na placu zabaw były duuuuże bańki mydlane. Dmuchańce sprawiły dzieciom ogromną radość.

25-05-2018

Dzień Mamy

Mamo, mamo dziś wszystkie dzieci, niosą tobie życzeń bukiecik. Serduszka gorące, kwiatuszki pachnące co wyrosły na naszej łące. Niech te kwiatki powiedzą same, jak my bardzo kochamy mamę....

25-05-2018

Zjeżdżalnia dla dzieci

Nasze maluszki uczą się zjeżdżać na zjeżdżalni. Zjeżdżalnia uczy dzieci koncentracji oraz koordynacji własnego ciała a dodatkowo sprawia wiele przyjemności.

25-05-2018

Majowe kwiatki

Maj kojarzy nam się z pięknie pachnącymi kwiatami. Nasze maluszki wykonały prace plastyczną o tematyce wiosennej. Kwiatki wykonaliśmy odciskając wycięte rolki papieru w farbie.

20-05-2018

Dzień Rodziny

W tym tygodniu obchodziliśmy Dzień Rodziny, więc tematem pracy plastycznej była rodzina. Dzieci pokolorowały kredkami model rodziny: mamę, tatę i dzieci.

20-05-2018

Kanapki w żłobku

W czwartek dzieci przyniosły do żłobka różne warzywa: pomidory, ogórki, rzodkiewkę, sałatę itd. W tym dniu robiliśmy pyszne warzywne kanapki. Każde dziecko przygotowało swoją kanapkę :)

20-05-2018

Barwienie soli

W środę dzieci zobaczyły, w jaki sposób można zabarwić sól. Barwienie soli to jedna z bardziej lubianych zabaw dla dzieci. Doskonale rozwija małą motorykę, dostarcza wielu wrażeń dotykowych i sprawia dużo radości.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...