Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

10-12-2017

6 grudnia 2017 - Dzień św. Mikołaja

"Pozdrawiamy Ciebie, św.Mikołaju Dziś prezentów dużo masz i za chwilę nam je dasz, bo Ty dobre serce masz."

10-12-2017

Zajęcia metodą M.Montessori

W tym tygodniu dzieci miały za zadanie przyczepiać klamerki do pudełka oraz uczyły się, jak "wieszać pranie" przy użyciu klamerek. Jest to podstawowe ćwiczenie chwytu pęsetkowego, który w przyszłości przyda się dziecku przy nauce pisania.

06-12-2017

Mikołajki w młodszej grupie żłobkowej

"Kochany Panie Mikołaju, my tak czekamy każdej zimy. Dla czego zawsze Pan przychodzi do nas gdy śpimy? Czy to już musi tak pozostać, czy to jest w księgach zapisane? Ja od prezentu...

06-12-2017

Maluszki ubierają choinkę

Dzień przed Mikołajkami, nasze dzieci zabrały się za ubieranie choinki. Każde powiesiło swoją ulubioną ozdobę, dzięki czemu choinka wygląda wyjątkowo!

06-12-2017

Świąteczna praca plastyczna u maluszków

Nasze maluszki przygotowują się do Świąt Bożego Narodzenia. Wspólnie z Paniami opiekunkami stworzyły przepiękne Mikołaje, reniferki oraz choinkę.

03-12-2017

Andrzejki

W czwartek obchodziliśmy w żłobku uroczystość andrzejkową. Na tę okoliczność odbyło się wiele bardzo ciekawych, śmiesznych i pouczających zabaw i sztuczek, np. sztuczka z kolorowymi cukiereczkami, z rodzynkami, z kukurydzą, a przede wszystkim lanie wosku!

03-12-2017

Bawimy się kolorami

W środę na zajęciach utrwalaliśmy podstawowe kolory:niebieski, zielony, żółty i czerwony. Odbyła się nauka poprzez zabawę z kolorowymi klockami. Dzieci segregowały klocki według kolorów. Poprzez takie zabawy nabierają wiary we własne możliwości.

03-12-2017

Światowy Dzień Pluszowego Misia

We wtorek odbył się w żłobku Dzień Pluszowego Misia. Bohaterem tego dnia był każdy miś! I ten mały, i ten duży, różowy i zielony, gruby i chudy.

30-11-2017

Dzień Misia w młodszej grupie żłobkowej

25 listopada obchodziliśmy dzień Pluszowego Misia.

30-11-2017

Zabawy woreczkami sensorycznymi

W tym tygodniu u maluszków odbyły się ćwiczenia gimnastyczne z woreczkami: -wrzucanie woreczków do koła, -chodzenie z woreczkami na głowach, -przekładanie woreczków, z jednej rączki do drugiej.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...