Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Żłobki

Aktualności:

17-10-2021

Święto Drzewa

Jesienne liście kolorami się mienią. Brązem, pomarańczem, żółcią i czerwienią…’’ Wspólna praca plastyczna. Na dużym arkuszu papieru dzieci malowały patyczkami kosmetycznymi jesienne drzewo. Praca wzbudziła wyobraźnię, kreatywność i dała możliwość artystycznej zabawy.

15-10-2021

Maluszki - dzień uśmiechu

Z okazji dnia uśmiechu maluszki próbowały soczku ze świeżo wyciśniętej cytryny. Liczyłyśmy na kwaśne minki, ale ku naszemu zdumieniu soczek dzieciom bardzo smakował ;)

15-10-2021

Maluszki w jesiennej odsłonie

Nasza spontaniczna jesienna sesja zdjęciowa

12-10-2021

Maluszki - dzień bez skarpetek

W październiku obchodzimy dzień bez skarpetek. Z tej okazji przygotowałyśmy dla naszych dzieci ścieżkę sensoryczną. Zabawa przy tym co niemiara ;)

12-10-2021

Maluszki - praca plastyczna dzień zwierząt

Maluszki wykonały prace plastyczną przy użyciu kaszy manny oraz siemienia lnianego.

12-10-2021

Maluszki - zabawa ruchowa z elementami czworakowania

Dzień zwierząt u maluszków. Dzieci poruszały się na czworakach po dywanie pokonując różne przeszkody. Celem tej zabawy było kształtowanie orientacji w schemacie ciała, rozwój sprawności fizycznej oraz aktywne uczestnictwo w zabawach ruchowych. Czy podobają się Wam nasze kocie ruchy?

10-10-2021

Szukamy darów jesieni

Korzystając z pięknej jesiennej pogody, dzieci wyruszyły na poszukiwanie darów jesieni. Wróciliśmy ze spaceru z kolorowymi liśćmi, kasztanami , żołędziami i szyszkami.

10-10-2021

Jesienny bałagan

W naszej sali był dywan pełen liści, na którym dzieci wesoło się bawiły. Rzucały nimi do góry i obserwowały jak opadają, chodziły po szeleszczącym podłożu. Najlepszą zabawą było wzajemne obrzucanie się liśćmi.

10-10-2021

Ścieżka sensoryczna

Nasza ścieżka sensoryczna to tor, na którym ułożone zostały pojemniki z kasztanami, żołędziami, liśćmi, fasolą, folią bąbelkową i wodą. Głównym zadaniem ścieżki sensorycznej jest rozwijanie zmysłu dotyku u dzieci.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...