Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

17-09-2023

Jabłuszko, Gruszka czy Miś....

W Tym tygodniu dzieci poznawały swoje znaczki na szafkach w szatni i wieszaczkach na ręczniki w łazience. Od tej pory nie będą miały problemów z odnalezieniem swoich rzeczy.

17-09-2023

Kolorowanki Wodne

Nasze dzieci pierwszy raz posługiwały się pędzelkiem. Okazało się że sobie świetnie poradziły. Malowanie pędzlami sprawiło im wiele radości, wpływa to na rozwój małej motoryki, rozwija wyobraźnię i kreatywność a także odpręża, relaksuje i wycisza.

15-09-2023

Program polityki zdrowotnej ,,Razem Łatwiej" w SP 2.

Informujemy, że nasza szkoła przystąpiła do projektu Cogito i Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego pod nazwą ,, Program polityki zdrowotnej w zakresie profilaktyki zaburzeń psychicznych, w tym depresji oraz zapobiegania samobójstwom dla dzieci i młodzieży na terenie województwa dolnośląskiego".

14-09-2023

Narodowe Czytanie w SP 2.

,,Nad Niemnem" Elizy Orzeszkowej lekturą 12. odsłony Narodowego Czytania.

13-09-2023

SPRZĄTANIE ŚWIATA ŁĄCZY LUDZI

W dniu 15 września grupy przedszkole wzięły udział w corocznej akcji Sprzątania Świata -Polska 2023 organizowanej przez Miejską i Powiatową Bibliotekę Publiczną Oddział Regionalne Centrum Edukacji...

13-09-2023

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty do Dyrektów,  Nauczycieli i Rodziców znajduje się pod linkiem ...

11-09-2023

1. miejsce w 7. edycji konkursu „List do Taty”!

„Każdy może być ojcem, ale trzeba być wyjątkowym, żeby być tatą…” – te słowa stały się inspiracją dla naszego ucznia do napisania pracy konkursowej, której celem było zwrócenie uwagi opinii publicznej na zagadnienia związane z niezastąpioną rolą ojca w życiu dziecka. Jak się okazało… Było warto!

10-09-2023

Piłki i Bańki na dworze

Aktywność fizyczna dobrze wpływa na zdrowie i samopoczucie dziecka. Poprzez ruch na świeżym powietrzu staje się sprawniejsze fizycznie. Zabawy z piłką i łapanie baniek mydlanych rozwijają koordynację wzrokowo - ruchową. Zabawy na dworze sprawiają niesamowitą frajdę dzieciom.

10-09-2023

Zabawy na dywanie

Dywan w żłobku to szczególne miejsce. Szereg zabaw dydaktycznych, relaksacyjnych z piosenką lub wierszykiem w tle, pozytywnie wpływają na rozwój dzieci. Są szczęśliwe i uśmiechnięte kiedy widzą dużo zabawek wokół siebie.

10-09-2023

Adaptacja

Dziecko, które przychodzi do żłobka widzi nowe dzieci, nowe miejsce, zabawki oraz nowe opiekunki. Zaczyna zauważać nowe możliwości spędzenia czasu na wspólnej zabawie i odkrywaniu nowych atrakcji.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...