Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

14-12-2021

MICHAŁ podwójnym mistrzem Dolnego Śląska w pływaniu !!!

W dniu 09.12.2021 r. na pływalni ORBITA we Wrocławiu odbył się Finał Dolnośląski Igrzysk Dzieci, Igrzysk Młodzieży Szkolnej i Licealiady Młodzieży w Indywidualnych Zawodach Pływackich.

12-12-2021

Zabawy na śniegu

Korzystając z ładnej pogody postanowiliśmy pobawić się na śniegu na placu zabaw. Podczas zimowych zabaw było wesoło i radośnie.

12-12-2021

Rytmika

Zabawy muzyczno-ruchowe przy piosenkach o tematyce świątecznej i zimowej ,,Wesoła choinka’’ i ,,Śniegowe płatki’’.

12-12-2021

Ubieramy choinkę

Dzień ubierania choinki w naszej grupie jest wyjątkowy. Dzieci z wielkim zaangażowaniem zawieszały ozdoby, a gdy choinka była pięknie udekorowana, to w naszej Sali zapanował świąteczny nastrój.

12-12-2021

Wizyta św. Mikołaja w Żłobku

W poniedziałek 6 grudnia odwiedził nas św. Mikołaj z workiem pełnym prezentów. Dzieci wypatrywały Mikołaja przez okno i nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było z daleka, co świadczyło, że zbliża się Mikołaj.

12-12-2021

Lubańska Jedynka podczas finałów strefy jeleniogórskiej w pływaniu

Za nami kolejne zawody pływackie w ramach cyklu imprez organizowanych przez MDK Lubań, MOSiR Lubań oraz Szkolny Związek Sportowy Dolny Śląsk. Uczniowie lubańskiej „Jedynki”, dla których pływanie jest pasją i zamiłowaniem, wzięli udział w tych zawodach.

10-12-2021

Pasowanie na Sportowca Pływaka w SP2

W obecności z-cy Burmistrza Miasta Lubań p. Mateusza Zajdla oraz przewodniczącego Rady Miasta Lubań p. Kamila Glazera, w SP2 odbyła się ważna szkolna uroczystość.

10-12-2021

,,Mikołajki” w SP2

W naszej ,,dwójeczce” św. Mikołaj obdarował wszystkie dzieci, bo były w tym roku wyjątkowo grzeczne.

10-12-2021

,,Andrzejki” w świetlicy

W poniedziałek, 29 listopada br., uczniowie zostali wprowadzeni w tematykę tygodnia i zapoznani z polską tradycją wieczoru andrzejkowego wraz z obowiązującymi zwyczajami i wróżbami.

09-12-2021

A Mikołaj pędzi a Mikołaj gna…

6 grudnia od samego rana dzieci przychodzące do szkoły miały na głowach mikołajowe czapki - wiedziały, że to wyjątkowy dzień.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...