Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

21-09-2023

Dzień Kropki w SP1

15 września klasy I-III obchodziły Międzynarodowy Dzień Kropki. Celem tego dnia jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy. Tego dnia nasze lekcje wypełnione były kolorowymi kropkami.

20-09-2023

Biedronki - adaptacja

Pierwsze dni adaptacji w grupie maluszków. Dzieci poprzez zabawę przyzwyczajają się do nowego otoczenia, swoich nowych kolegów oraz pań opiekunek.

18-09-2023

Dzień Kropki

18-09-2023

"Detektyw Kot"

W środę 13 września dzieci z grup III, IV i V udały się do Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, by wziąć udział w interaktywnym przedstawieniu pt. „Detektyw kot”. Spektakl o tematyce...

17-09-2023

Łapiemy piłki

Zabawa zręcznościowa, która wyrabia precyzję ruchową , stymuluje koordynację ręka - oko, ćwiczy koncentrację oraz rozwija umiejętności motoryczne dziecka. Dzieci świetnie się przy tym bawiły.

17-09-2023

Nauka trzymania węża

W tym tygodniu dzieci w żłobku pierwszy raz poznały naszego węża spacerowego. Dzieci uczyły się trzymać odpowiednio za rączki , aby mogli bezpiecznie spacerować w grupie z wężem.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...