Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

28-12-2021

Hej, kolęda, kolęda – udział SP1 w konkursie kolęd i pastorałek

Dnia 14 grudnia br. w MDK w Lubaniu odbył się konkurs kolęd, pieśni i pastorałek pod hasłem „Kolędowanie w Lubaniu”. Było to niesamowicie klimatyczne wydarzenie w naszym regionie w ramach inicjatyw przedświątecznych.

25-12-2021

Wigilia

22 grudnia w naszym żłobku odbyła się Wigilia. Dzieci ubrane w odświętne stroje w tym wyjątkowym dniu wspólnie kolędowały, dzieliły się opłatkiem, oraz zjadły wspólny wigilijny obiad przy pięknie nakrytym stole

25-12-2021

Świąteczna rytmika

Historia o choince Na rytmice w naszej grupie odbył się nietypowy koncert świąteczny w wykonaniu całej grupy żłobkowej. Przy pięknym akompaniamencie wszyscy poczuli zbliżającą się magię świąt.

25-12-2021

,,Gdy Pan Jezus był malutki’’

Inscenizacja piosenki z pokazywaniem w wykonaniu naszych dzieci.

25-12-2021

Sorter kolorów

Zabawa z patyczkami , która ma na celu utrwalenie kolorów, kształtowanie koordynacji wzrokowo ruchowej i przede wszystkim ciekawej zabawy z bałwankiem.

23-12-2021

Laureaci konkursu plastycznego „Lubańskie Boże Narodzenie”

Uczniowie lubańskiej „Jedynki” wzięli udział w konkursie plastycznym, którego celem było m. in. kultywowanie tradycji świątecznych, rozwijanie aktywności twórczej oraz zdolności plastycznych.

22-12-2021

Życzenia od kl.1c

Zapraszamy do obejrzenia.

19-12-2021

Ćwiczenie koordynacji wzrokowo-ruchowej

Koordynacja wzrokowo-ruchowa jest to umiejętność łączenia tego, co oczy widzą z tym co dłonie wykonują. Taka koordynacja jest niezbędna do wykonywania wielu czynności takich jak: pisanie, rysowanie, manipulowanie. Nasza zabawa to manipulowanie pudełkiem tak, by piłeczka wpadła do otworu.

19-12-2021

Pieczemy pierniczki

Dzisiaj w naszym żłobku unosił się zapach korzennych przypraw. Był to pracowity dzień, albowiem dzieci piekły pierniczki. Poznały składniki i sposób wykonania ciasta.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...