Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

06-12-2021

„Hokus-pokus, czary-mary, niech się spełnią andrzejkowe czary”, czyli jak spędzaliśmy andrzejki…

Od dawna wigilia świętego Andrzeja, czyli popularne andrzejki są tradycyjnym wieczorem wróżb. Dawniej tego dnia dziewczęta próbowały dowiedzieć się o czegoś swojej przyszłości. Z kolei chłopcy spotykali się na podobne wróżby kilka dni wcześniej, czyli w wigilię św. Katarzyny.

06-12-2021

JEST RUCH – JEST ZABAWA

Mikołajki już na stałe wpisały się w kalendarz wydarzeń szkolnych. Jak co roku chcieliśmy w szkole poczuć atmosferę zbliżających świąt. Niestety pandemia nam wszystko psuje.

06-12-2021

Zamek Czocha- miejsce, gdzie przeszłość łączy się z przyszłością.

Pierwszaki kolejny raz kolejny miały okazję odkrywać piękno najbliższej okolicy. Tym razem uczniowie wyruszyli zwiedzać średniowieczne zamczysko, które kryje w swych murach wiele sekretów skrzętnie ukrywanych przez kolejnych właścicieli.

06-12-2021

Inna lekcja chemii.

Wiedza może być zdobywana na różne sposoby.

06-12-2021

Zawody pływackie

30 listopada br. w Lubaniu, na pływalni MOSiR odbył się finał strefy jeleniogórskiej pływaniu indywidualnym.

06-12-2021

Spotkanie z Mikołajem

Wizyta świętego Mikołaja w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przedszkolaki już od rana czekały na Mikołaja.

03-12-2021

Maluszki - dzień kredki

Kredka lubi tańczyć twisty Kredka lubi pisać listy Koloruje notes mamy Czasem także bazgrze ściany Wtedy mama palcem kiwa Lecz uśmiecha się szczęśliwa W bloku kartek jest bez liku Kredka zrobi fiku miku Coś pięknego narysuje Cały świat nasz zaczaruje

03-12-2021

Maluszki - dzień buraka

Buraczek, buraczek ma czerwony fraczek z cebulką tańcował nóżek nie żałował

03-12-2021

Maluszki - chory miś

Oj miś jest chory dziś kicha, kaszle, gorączkę ma Kto misiowi miodu da? Pszczółka kaszel usłyszała Więc do ula poleciała i misiowi miodu dała.

03-12-2021

Konkurs "Najpiękniejsza ozdoba bożonarodzeniowa"

W piątek, 3 grudnia nastąpiło rozstrzygnięcie konkursu na Najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Na konkurs wpłynęło mnóstwo ozdób, co przewyższyło oczekiwania organizatora.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...