Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
06-02-2019

Ruszył projekt realizowany przez Gminę Miejską Lubań współfinansowany z Funduszy Europejskich w ramach Działania 10.2 Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.

Głównym celem projektu jest wsparcie dla uczniów na płaszczyźnie wzmacniania ich uzdolnień, rozwijania zainteresowań, wspomagania zaległości oraz wspierania specjalnych potrzeb edukacyjnych.

W przedsięwzięciu biorą udział trzy szkoły z terenu Miasta Lubań: Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki, Szkoła Podstawowa nr 3 im. Jana Pawła II z Oddziałami Integracyjnymi oraz Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu.

„Podniesienie u uczniów kompetencji, kształtowanie właściwych postaw i umiejętności niezbędnych na rynku pracy oraz rozwijanie indywidualnego podejścia do ucznia”- to cel jaki przyjęły do realizacji wyżej wymienione szkoły. Program i jego działania przygotowane są zarówno dla uczniów zdolnych, jak i tych wymagających wsparcia w postaci dodatkowych zajęć, a także dla uczniów chcących rozwijać zainteresowania z matematyki,robotyki i informatyki.

Więcej informacji na temat projektu i jego realizacji można znaleźć w materiałach informacyjnych zamieszczonych poniżej.

 

Załączniki

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...