Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-01-2015

Dnia 21 stycznia dzieci ze Żłobka z grupy starszaków zaprosiły swoje babcie oraz dziadków na uroczystość z okazji Dnia Babci i Dnia Dziadka, aby w szczególny sposób okazać swoim bliskim szacunek oraz podziękować za miłość, cierpliwość i zrozumienie.

Dzieci z ogromnym zaangażowaniem recytowały wierszyki, tańczyły, śpiewały piosenki . Występ dzieci wywołał u dziadków ogromną radość oraz wzruszenie. Następnie obdarowały swoich ukochanych gości upominkami, przygotowanymi własnoręcznie. Były to piękne buteleczki w których znajdowały się kolorowe ziarenka. Dzieci przygotowały również dla nich poczęstunek w postaci ciasta-ciasteczek, soków. Spotkanie upłynęło w miłej i serdecznej atmosferze. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie.- Dziękujemy Wam za to, że jesteście, że stale się o nas troszczycie, pomagacie nam i razem z nami, cieszycie się naszymi najdrobniejszymi sukcesami.

                                                                                  A.Sz

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...