Rewitalizacja Społeczna Śródmieścia Miasta Lubań - aktualności

Aktualności:

01-07-2014

Skorzystaj z usług specjalisty - harmonogram porad w lipcu

Jeżeli jesteś mieszkańcem  Śródmieścia Lubania i  masz potrzebę skorzystania z bezpłatnych porad prawnika, psychologa lub pedagoga  zapraszamy do Punktu Poradnictwa Specjalistycznego zlokalizowanego w Lubaniu przy Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej, Plac Lompy 1.

26-06-2014

Lubańskie organizacje w akcji

29 czerwca od 13:00 do 20:00 moc atrakcji w strefie aktywności.  Na rynku zagoszczą reprezentanci ponad 20 organizacji pozarządowych i grup nieformalnych zapraszając do wspólnych, ciekawych działań i zarażając wszystkich pozytywnym wirusem aktywności.

25-06-2014

Dzień Aktywnej Rodziny 29.06 - poznajmy się!

Są pełni życia, są ciągle w ruchu. Robiąc wiele dla innych, sami wiele zyskują. Aktywni lubanianie działający w organizacjach pozarządowych zapraszają na Dzień Aktywnej Rodziny, 29 czerwca 2014 r w niedzielę na lubański rynek. Wyrośnie tam gęsty las bezpłatnych atrakcji. Bawmy się razem i poznajmy się!

24-06-2014

Wielki Rodzinny Rajd Rowerowy

M-GLKS „KWISA” Lubań w ramach Dnia Aktywnej Rodziny DAR organizuje w dniu 29.06.2014 r. (niedziela) W I E L K I R O D Z I N N Y R A J D R O W E R O W Y. Do udziału w rajdzie rowerowym zapraszamy: dzieci i młodzież z rodzicami i dziadkami, rodziców z dziećmi, dziadków z wnukami, obecnych i przyszłych miłośników jazdy rowerem.

18-06-2014

Przygotowania do Dnia Aktywnej Rodziny „DAR”

W maju i czerwcu przedstawiciele lubańskich stowarzyszeń, fundacji i klubów aktywnie uczestniczyli w warsztatach dotyczących przygotowań do festynu Dzień Aktywnej Rodziny „DAR”, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze”, we współpracy z Łużyckim Centrum Rozwoju, w ramach projektu pt. „Program Rewitalizacji Społecznej Śródmieścia Miasta Lubań”.

18-06-2014

Szkolenia lokalnych liderów młodzieżowych

W maju i czerwcu młodzi mieszkańcy Śródmieścia Lubania wzięli udział w dwóch wyjazdach szkoleniowych, zorganizowanych przez Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w ramach projektu pt. „Program Rewitalizacji Społecznej Śródmieścia Miasta Lubań”.

30-05-2014

Skorzystaj z usług specjalisty - harmonogram porad w czerwcu

19-05-2014

Zaproszenie na warsztaty dla lubańskich organizacji

Stowarzyszenie Południowo-Zachodnie Forum Samorządu Terytorialnego „Pogranicze” w Lubaniu, we współpracy z Łużyckim Centrum Rozwoju, zaprasza przedstawicieli lubańskich organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji, klubów sportowych etc.) do udziału w środę 21 maja 2014 r. w godz. 16.00 do ok. 18.30 w Lubaniu w kolejnym spotkaniu warsztatowym dot. organizacji w VI.2014 r. Dnia Aktywnej Rodziny „DAR” – festynu z udziałem lubańskich organizacji pozarządowych.
Organizatorzy do udziału w spotkaniu w dn. 21 maja 2014 r. zapraszają w przedstawicieli organizacji pozarządowych, które złożyły pisemną deklarację udziału w Dniu Aktywnej Rodziny „DAR”.

02-05-2014

Skorzystaj z usług specjalisty - harmonogram porad w maju

25-04-2014

Uczestnicy zadania Teraz Ty spotkali się z doradcą zawodowym

Osiem mieszkanek i dwóch mieszkańców Śródmieścia z końcem marca rozpoczęło uczestnictwo w zadaniu „Teraz Ty!” realizowanym przez Łużyckie Centrum Rozwoju.