08-02-2024

3 marca br. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu stanie się miejscem wyjątkowego wydarzenia sportowego. BallSquad, we współpracy z Burmistrzem Miasta Lubań oraz utalentowanym trenerem koszykówki Kacprem "KACPĄ" Lachowiczem, zorganizuje trening, łączący elementy koszykówki i spotkania motywacyjnego.

w centralnej części napis" RAZEM W GRZE", nad nim herb miasta Lubań iinformacja o patronacie burmistrza, na lewo uśmiechnięty mężczyzna wskazujący palcem, na lewo wyświetlacz telefonu

Spotkanie jest podzielone na dwie części: z myślą o młodszych uczestnikach od 10 do 13 lat z rodzicami oraz dla starszej grupy, tj. od 14 lat wzwyż. Pierwsza grupa rozpocznie o 10:00, druga o 14:00. Celem wydarzenia jest promowanie zdrowego trybu życia oraz rozwijanie pasji do sportu wśród dzieci i młodzieży.

Organizatorem jest BallSquad, aplikacja do rezerwacji obiektów, która umożliwia wynajem online w Lubaniu. Prowadzącym trening będzie Kacper "Kacpa" Lachowicz, który od lat odwiedza szkoły i inne miejsca, inspirując młodych ludzi do poszukiwania pasji oraz dbania o własny rozwój.

Drugim celem spotkania jest wspieranie dostępności publicznych placówek i zachęcanie rodziców oraz pełnoletnich uczestników do korzystania z możliwości ich wynajmu online. Od października 2023 mieszkańcy Lubania mają szansę rezerwować obiekty sportowe w Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji poprzez stronę i aplikację BallSquad.

Wspólną misją organizatora i partnerów wydarzenia jest zapewnienie dostępu do sportu dla wszystkich oraz stworzenie przestrzeni, gdzie każdy, bez względu na wiek czy poziom umiejętności, może doświadczyć radości i korzyści płynących z aktywności fizycznej.

Warunkiem udziału jest wypełnienie formularza zgłoszeniowego. Wstęp jest darmowy, a zapisy obowiązują do wyczerpania się ilości miejsc.

Imprezę "Razem w Grze z BallSquad" objął patronatem Burmistrz Miasta Lubań Arkadiusz Słowiński.

Szczegóły w wydarzeniu na Facebooku.

Załączniki