Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
11-10-2023

Od jesieni bieżącego roku obiekty w Lubaniu można wynająć w systemie BallSquad. System pozwoli na łatwe znalezienie dogodnych godzin, rezerwację i opłatę online.

grafika z napisem: REZERWUJ OBIEKTY W LUBANIU ONLINE

BallSquad to rozwiązanie, które umożliwi mieszkańcom Lubania w prosty i bezpieczny sposób rezerwację obiektów szkolnych, obiektów Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji, Miejskiego Domu Kultury i Łużyckiego Centrum Rozwoju. Dzięki wdrożonej aplikacji umówienie się ze znajomymi na cotygodniowy mecz koszykówki, jednorazowe rozgrywki w siatkówkę czy godzinę gimnastyki zajmie kilka chwil.

Z aplikacją BallSquad mieszkańcy szybko znajdą konkretny obiekt sportowy w swojej okolicy, zarezerwują dogodną dla siebie godzinę, bezpiecznie zapłacą za rezerwację i na tym się skończą wszelkie formalności. Pozostaje tylko znaleźć drużynę. Nie zapomnij zabrać ze sobą dokumentu tożsamości, który będzie Ci potrzebny podczas wejścia na teren placówki.

System BallSquad daje możliwość rezerwacji jednorazowej, jak i długoterminowej.
Placówki, które będą umożliwiały rezerwację przez BallSquad:

  1. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lubaniu
  2. Miejski Dom Kultury w Lubaniu
  3. Łużyckie Centrum Rozwoju
  4. Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki
  5. Szkoła Podstawowa nr 2 im. Europejskich Dróg Świętego Jakuba
  6. Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu


Co trzeba zrobić, aby dokonać rezerwacji?

Wszystkie lubańskie obiekty na wynajem możesz zobaczyć, klikając TUTAJ. Jeżeli chcesz je zarezerwować, wystarczy, że wykonasz poniższe kroki:

  • Zarejestruj się w BallSquad. Kliknij tutaj
  • Wybierz obiekt, który Cię interesuje i sprawdź, czy odpowiadają Ci dostępne terminy.
  • Opłać rezerwację za pomocą karty płatniczej, szybkich przelewów lub BLIK.
  • Po dokonaniu rezerwacji otrzymasz od BallSquad potwierdzenie rezerwacji na maila.

BallSquad można pobrać ze sklepu Play oraz z App Store, na telefony i tablety z systemem iOS, jak i Android. Rezerwacji można dokonać także na stronie internetowej www.ballsquad.pl .

 

 

 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...