Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
09-12-2021

W związku z awarią sieci wodociągowej zlokalizowanej w rejonie skrzyżowania ulic Mickiewicza oraz Armii Krajowej, Lubańskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o. o. informuje, iż wstrzymana zostanie dostawa wody dla mieszkańców niżej wymienionych ulic :

Armii Krajowej,
Mickiewicza (od skrzyżowania ulicy Mickiewicza z ulicą Armii Krajowej do skrzyżowania ulicy Mickiewicza z ulicą Sikorskiego),
Karola Miarki,
Bankowa (od skrzyżowania ulicy Bankowej z ulicą Łużycką do skrzyżowania ulicy Bankowej z ulicą Spółdzielczą),
Staszica.

Na terenie całego miasta mogą nastąpić spadki ciśnienia wody do zaniku włącznie oraz pogorszenie jakości wody w zakresie barwy. Profilaktycznie uruchomione zostało chlorowanie.
Informujemy, iż zastępcze źródło wody obecnie zlokalizowane jest przy ul. Karola Miarki oraz przy siedzibie ZGiUK Sp. z o.o. przy ul. Bankowej. Możliwe jest również pobranie wody z siedzibie Spółki.
Za wszelkie utrudnienia spowodowane przerwą w dostawie wody uprzejmie przepraszamy.
Dołożymy wszelkiej staranności aby jak najszybciej zakończyć prowadzone prace.

AKTUALIZACJA godz. 18:00:

Informujemy, że przywrócono dostawę wody dla części budynków dotkniętych awarią. W dalszym  ciągu jednak trwają prace naprawcze, mające na celu przywrócenie dostawy wody dla reszty mieszkańców miasta. Jednocześnie informujemy, iż zastępcze źródło wody obecnie zlokalizowane jest na parkingu Liceum Ogólnokształcącego przy ul.  Łokietka.  Możliwe jest również pobranie wody z siedziby Spółki.

AKTUALIZACJA godz. 22:15

Przywrócono dostawę wody.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...