Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
30-04-2021

Fundacja Szczęśliwe Dzieciństwo, z siedzibą w Lublinie, dokonała podsumowania konkursu plastycznego.

   Ogólnopolski konkurs plastyczny #NaszaFlaga, wg. organizatora konkursu, to odpowiedź na przedłużające się obostrzenia epidemiczne i konieczność nauki zdalnej. Poprzez konkurs Fundacja pragnie wspierać talenty artystyczne, promować patriotyzm i poczucie wspólnoty narodowej. Konkurs został objęty patronatem honorowym Ministra Nauki i Edukacji oraz Ministra Kultury, a także wielu wojewódzkich kuratorów Oświaty. Nagrodami w konkursie są stypendia artystyczne dla najzdolniejszych uczestników, i chociaż oficjalne podsumowanie i ogłoszenie wyników nastąpi 3 maja,  to już dzisiaj nasi uczestnicy otrzymali imienne podziękowania za udział  w konkursie i wsparcie Fundacji Szczęśliwe Dzieciństwo.

   Wszystkim, aktywnie włączającym się w konkursy uczniom,  i rodzicom chętnie wspierającym swoje dzieci, podziękowanie składa wychowawczyni klasy IIIa.                                                                                                           

    WCz.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...