Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
29-10-2020

Uprzejmie informujemy mieszkańców Lubania, że w trosce o jakość dostarczanej wody planujemy płukanie sieci wodociągowej obejmujące następujące ulice:

Armii Krajowej, Włókiennicza, Łużycka, Worcella, Starolubańska, Zawidowska, Kazimierza Wielkiego, Mieszka I, Mieszka II, Bolesława Chrobrego, Górnicza, Władysława Łokietka, Kazimierza Odnowiciela, Bolesława Śmiałego, Władysława Hermana, Bolesława Krzywoustego, Królowej Jadwigi, Reja, Kochanowskiego, Esperantystów, Torowa.

Płukanie sieci wodociągowej będzie miało miejsce w dniu 29/30.10.2020  r. w godzinach nocnych tj. od godz. 23:00 do godz. 04:00.

W związku z powyższym uprasza się o ograniczenie korzystania z poboru wody w wymienionych godzinach z uwagi na możliwość wystąpienia wody o podwyższonej mętności na terenie miasta Lubania.

Płukanie sieci odbywać się będzie w godzinach nocnych jednak skutki tych działań mogą być odczuwalne również w ciągu dnia.

Za wynikłe niedogodności uprzejmie przepraszamy.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...