Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
21-02-2020

Ruszyły szkolenia w ramach projektu E-aktywni. Zwiększenie kompetencji cyfrowych oraz doposażenie szkolnej bazy dydaktycznej w sprzęt cyfrowy to główne cele projektu realizowanego przez Miasto Lubań wraz z Partnerem Fundacją Wspierania Zrównoważonego Rozwoju.

E-aktywni są w Lubaniu. Otwierają się przed nimi nowe możliwości. Rozwój Internetu i nowych technologii może budzić niepokój, a nawet opór. Jak się okazuje mieszkańcy przełamują bariery. Chcą wykorzystać szansę i zwiększać swoje kompetencje. Cyfrowy świat stoi otworem przed mieszkańcami naszego miasta i powiatu lubańskiego. 20 lutego w Szkole Podstawowej nr 4 rozpoczęły się bezpłatne szkolenia dla osób, które ukończyły 25 rok życia. W zależności od potrzeb, realizowane są cztery moduły: rodzic w Internecie, moje finanse i transakcje w sieci, działam w sieciach społecznościowych, kultura w sieci.

Zajęcia odbywają się w przyjaznej atmosferze, prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy dbają o przekazanie wiedzy w dogodnej i przystępnej formie. Warto skorzystać z zaproszenia, tym bardziej, że sprzęt zakupiony w ramach projektu wzbogaci bazę dydaktyczną Szkoły Podstawowej nr 4 w Lubaniu.

Nabór trwa. Zachęcamy do udziału. Szkolenia realizowane są w Szkole Podstawowej nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, Miejskiej i Powiatowej Bibliotece Publicznej w Lubaniu oraz Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu.

Informacje dotyczące zapisów na szkolenia dostępne na www.luban.pl/eaktywni, na stronie partnera www.fwzr.pl/rezerwacje oraz w instytucjach realizujących szkolenia:

Szkoła Podstawowa nr 4 im. Kawalerów Orderu Uśmiechu w Lubaniu, kontakt: sp4luban@post.pl, tel. 75 722 22 32

Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Lubaniu, kontakt: sekretariat@bibliotekaluban.pl, tel. 75 722 24 69 w. 11

Ośrodek Wsparcia Dziennego, kontakt: ddzpluban@poczta.onet.pl, tel. 75 722 39 69

 

Projekt współfinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020. Oś priorytetowa nr 3 „Cyfrowe kompetencje społeczeństwa”, Działanie nr 3.1. „Działania szkoleniowe na rzecz rozwoju kompetencji cyfrowych”.


 

 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...