Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

10-06-2018

Bal gimnazjalny już za nami…

Każdego roku krótko przed wakacjami trzecioklasiści byłego Gimnazjum nr 3 im. Euroregionu Nysa w Lubaniu bawili się na balu z okazji ukończenia kolejnego etapu nauki.

09-06-2018

Kolejny sukces w piłce plażowej zawodniczek z SP1

Dnia 05.06.18 r. na terenie Ośrodka Wodno-Sportowego w Bolesławcu rozegrano mecze finałowe strefy jeleniogórskiej w plażowej piłce siatkowej dziewcząt. W zawodach uczestniczyły mistrzowskie drużyny z powiatów naszego regionu, a mecze rozgrywano w dwóch grupach.

07-06-2018

Siatkarki w akcji! - pierwsze miejsce w plażowej piłce siatkowej

W dniach 29 i 30 maja 2018 roku uczestniczyliśmy w zawodach powiatu lubańskiego w plażowej piłce siatkowej dziewcząt i chłopców. Drużyna dziewcząt w składzie: Wanessa Szylin, Zuzanna Wieczorek, Kinga Wolreiter oraz Martyna Halczuk nie miały sobie równych. Dziewczyny wygrywały wszystkie mecze! Brawo!

06-06-2018

Nauka poprzez zabawę – zajęcia z monitorem interaktywnym

Szkoła Podstawowa nr 2 w Lubaniu otrzymała w tym roku szkolnym dofinansowanie na zakup monitora interaktywnego myBoard z projektu rządowego „AKTYWNA TABLICA”.

06-06-2018

SP2 w Straży Granicznej

4 czerwca br. trzecioklasiści z SP2 uczestniczyli we wspaniałych zajęciach przygotowanych przez funkcjonariuszy z Ośrodka Szkoleń Specjalistycznych Straży Granicznej w Lubaniu. Spotkanie odbyło się w ramach Dni Otwartych jednostki.

04-06-2018

Dzień Dziecka w lubańskiej Jedynce

Kiedy pokazać dzieciom, że aktywny wypoczynek, nauka przez zabawę to sprawy niezwykle radosne i emocjonujące, kiedy wprowadzić w dzieciach chęć rywalizacji i potrzebę aktywności? Otóż wtedy, kiedy można uczynić z tego święto.

04-06-2018

Dzień Dziecka w SP3

1 czerwca z okazji Dnia Dziecka odbył się w naszej szkole festyn. Na uczniów czekały różnego rodzaju atrakcje: loteria fantowa, malowanie twarzy, konkurencje sportowe, a także ognisko...

04-06-2018

Dzień Dziecka na warsztatach ceramicznych w Bolesławcu.

1 czerwca br., uczniowie klas Ia, IIIa, IIIb z SP2, wraz z wychowawczyniami, spędzili w Bolesławcu.

04-06-2018

„Mały Mistrz” w SP 2

W roku szkolnym 2017/2018 uczniowie klasy IIIb SP2 zakończyli realizację programu sportowego „Mały Mistrz”. Jest to drugi, po „Lubię Lubań”, projekt z edukacji społecznej zrealizowany przez klasę IIIb w cyklu trzyletniej edukacji wczesnoszkolnej.

04-06-2018

OGÓLNOPOLSKI KONKURS UNIWERSYTETU DZIECI „INSPIRUJĘ DO NAUKI”

- TYTUŁ LAUREATA ZA REALIZACJĘ AUTORSKIEGO PROGRAMU „ Mali detektywi na tropie wiedzy” Klasa 1 b przez pół roku uczestniczyła w programie „Inspiruję do nauki”. Konkurs polegał na zrealizowaniu autorskich zajęć w oparciu o scenariusze naukowców.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...