Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Szkoły Podstawowe

Aktualności:

04-01-2019

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU SKO

W listopadzie 2018 roku ogłoszony został konkurs SKO pod hasłem Bombka z logo Banku PKO BP S.A. Konkurs był przeznaczony dla wszystkich uczniów szkoły od klasy I do klasy VIII.

03-01-2019

Kochamy Góry Izerskie - udział w konkursie fotograficznym lubańskiej Jedynki

Uczennice naszej szkoły – miłośniczki fotografii wzięły w nim aktywny udział. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją wykonały zadanie konkursowe. Wysłały swoje amatorskie fotografie, prezentując uroki naszych pięknych Karkonoszy i ich okolic w szacie jesiennej oraz zimowej.

03-01-2019

Święto Niepodległości. Fakty znane i mniej znane.... – prelekcja hitoryczna w lubańskiej Jedynce

W dniu 20 grudnia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole znanego regionalistę, przyjaciela naszej szkoły, Pana Piotra Kucznira. Prelekcja zaproszonego gościa była pięknym zwieńczeniem obchodów 100- lecia Niepodległości Polski

31-12-2018

Życzenia noworoczne

Wszystkiego co najlepsze!!! W Nowym 2019 Roku. Spełnienia marzeń, spokoju i zdrowia. A przyszłym absolwentom spokojnego rozpoczęcia nowego roku szkolnego w wymarzonej szkole.

30-12-2018

„Polska Stajenka”, czyli JASEŁKA WIGILIJNE w SP 2

Za nami święta Bożego Narodzenia, ale wspomnienia uroczystych, rodzinnych przeżyć – wyniesionych zarówno z domu, jak i ze szkoły – wciąż nam towarzyszą.

25-12-2018

Betlejemskie Światełko Pokoju, wspólne kolędowanie w SP1

W dniu 20 grudnia br. naszej szkole zapłonęło Betlejemskie Światło Pokoju. To płomień, który został rozpalony w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem. Niesiony rękoma skautów, przebył drogę aż do naszego kraju. W tym roku zawitał również do naszej szkoły.

23-12-2018

Dwoje nauczycieli na MEDAL z SP1

Z radością i dumą informujemy, że dwoje naszych nauczycieli osiągnęło sukces w plebiscycie Gazety Wrocławskiej "Nauczyciel na medal 2018".

21-12-2018

Sukcesy sportowe uczniów klas IV- VI lubańskiej Jedynki

Ten sezon obfitował w wiele wyróżnień i awansów sportowych naszych uczniów wśród klas 4-6. Gratulacje należą się zawodnikom, którzy sportową walką w pełni przyczynili się do osiągnięcia tych sukcesów, a było ich sporo.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...