Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

14-02-2018

Dziś są Walentynki - święto chłopca i dziewczynki!

"Do Biedronki przyszedł Żuk, w okieneczko puk, puk, puk. (...) I powiada: Wstań Biedronko, wyjdź Biedronko, przyjdź na słonko. Wezmę Ciebie, aż na łączkę i poproszę o twą rączkę". :)

08-02-2018

Drodzy Panowie, Drogie Panie dziś pysznych pączków zajadanie!

Dzisiejszego dnia mali Akademicy świętowali Tłusty Czwartek. Już od samego rana zajadali pyszne i bardzo słodkie pączki. A wszystko po to, aby tradycji stało się zadość, bo w myśl staropolskiego przysłowia: "Pączki nie jemy żeby się tyło, tylko żeby nam szczęśliwie było".

06-02-2018

Z Akademii Malucha wyruszamy - Straż Pożarną odwiedzamy!

We wtorek, 6 lutego najstarsze grupy przedszkolne - Biedronki i Sowy odwiedziły Państwową Straż Pożarną w Zgorzelcu. Spotkanie zostało zrealizowane w ramach projektu "Z Akademii Malucha wyruszamy - urzędy, instytucje, zakłady pracy odwiedzamy".

05-02-2018

Postacie z bajek na bal karnawałowy przybywają i do zabawy zapraszają!

W poniedziałek, 5 lutego w Akademii Malucha odbył się długo wyczekiwany bal karnawałowy. W naszym przedszkolu taka zabawa stała się już tradycją przepełnioną muzyką, wesołą zabawą i niekończącą się radością wszystkich dzieci.

02-02-2018

Babcia i Dziadek zawsze o nas dbają! Tak jak rodzice mocno kochają!

Cierpliwie czekali na ten wyjątkowy moment przez cały długi tydzień. Dzielnie uczyli się piosenek, wierszyków i tańca.

01-02-2018

Babci i Dziadka, przyznać to trzeba, każdemu dziecku w życiu potrzeba!

W czwartek, 1 lutego Dzień Babci i Dziadka świętowała grupa Biedronek. Zaproszeni goście licznie przybyli do akademickiej sali gier i zabaw, aby podziwiać występy swoich wnucząt. A bez wątpienia było co podziwiać – nasze starszaki spisali się na medal!

31-01-2018

Kochana Babciu i Kochany Dziadku dziś Wam przynosimy po jednym kwiatku!

Babcia i Dziadek mają złote serca! Zawsze są troskliwi i wyrozumiali wobec swoich wnucząt. Zawsze potrafią ich wysłuchać i zrozumieć. Właśnie za to należy im się wielkie uznanie. :) Nasze Sówki z Akademii Malucha pamiętały o swoich Babciach i Dziadkach, zapraszając ich na wyjątkową uroczystość. :)

31-01-2018

Słów nam niewiele potrzeba, aby Babci i Dziadkowi przychylić nieba!

W środę, 31 stycznia do Akademii Malucha zawitali kolejni mili goście - Babcie i Dziadkowie zaproszeni przez grupę Motyli. Z okazji ich święta mali Akademicy przygotowali bardzo ciekawy występ artystyczny, w którym nie zabrakło prezentacji wokalnych, tanecznych oraz aktorskich umiejętności.

30-01-2018

Wszystkim Babciom i Dziadkom zdrowia, pomyślności oraz dużo radości!

"Ślicznie gościom się kłaniamy, niespodzianki dla Was mamy. Bijcie brawa cały czas, wnuki będą bawić Was!" Tymi pięknymi słowami grupa Pszczółek z Akademii Malucha rozpoczęła dzisiejszą uroczystość z okazji Dnia Babci i Dziadka.

29-01-2018

"W Zimowej Krainie", czyli bal karnawałowy Słonecznego Przedszkola

"Zima, zima, zima - pada , pada śnieg..." za oknem? Ależ skąd!!! Na sobotnim balu Słonecznego Przedszkola!

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...