Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Przedszkola Niepubliczne

Aktualności:

04-08-2018

Baloniku nasz malutki rośnij duży, okrąglutki!

Korzystamy z pięknej wakacyjnej pogody i do wspólnej zabawy zapraszamy kolorowe baloniki. To idealna propozycja dla każdego Akademika, zarówno młodszego, jak i starszego. :)

03-08-2018

Baseny są od tego, żeby pluskać się w nich na całego!

Upalne lato nie daje Akademikom ani chwili wytchnienia.

30-07-2018

Gdy ci nudno, gdy ci źle wynalazkiem zajmij się!

Akademicy nie mają czasu na nudę! :) W końcu spędzanie wakacji w przedszkolu zobowiązuje do działania i zdobywania coraz to nowszych i ciekawszych doświadczeń.

29-07-2018

Na wycieczkę wyruszamy, tajemnice Zamku Czocha odkrywamy!

W związku z zakończeniem "królewskiego tygodnia" w Akademii Malucha najstarsze grupy wybrały się na wycieczkę do Zamku Czocha. :)

26-07-2018

W pewnym zamku mieszka król, no i cały jego dwór!

Podczas tegorocznych wakacji wszystkim Akademikom towarzyszą piękne podróże - zarówno te małe, jak i duże. :) Tym razem nasi milusińscy wybrali się w gościnę do królewskiego zamku.

21-07-2018

Sztukę wszyscy lubimy, bo się z nią dobrze bawimy!

W Akademii Malucha od pewnego czasu jest bardzo kolorowo i twórczo. A wszystko za sprawą sztuki, z którą każdy z naszych przedszkolaków jest "za pan brat"!

17-07-2018

Fort Bolka i Lolka fajna sprawa! Tam dla wszystkich jest zabawa!

Najstarsi Akademicy wyruszają na wycieczkę do Fortu Bolka i Lolka, gdzie czeka na nich mnóstwo atrakcji.

16-07-2018

Za górami, za lasami zaczarowany świat bajek odwiedzamy!

Wakacje to czas dalekich i nieznanych podróży. Akademia Malucha wyrusza więc w podróż po zaczarowanym świecie bajek i baśni. :)

06-07-2018

Bo w muszelce jest posenka, prosto z morza, prosto z serca...

Zbieranie wakacyjnych skarbów to bardzo ciekawe zajęcie. Wiedzą o tym nasi mali Akademicy, którzy pewnego słonecznego dnia przenieśli się na nadmorską plażę.

06-07-2018

Szumi woda, śpiewa fala, słońce twarze nam opala!

W upalne wakacyjne dni wszyscy Akademicy z przyjemnością wskakują do wody. Kąpiele organizowane w przedszkolnych basenach cieszą się ogromnym powodzeniem. :)

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...