Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

06-11-2018

Mały miś gości seniorów dziś

W ramach projektu „ Mały miś w świecie wielkiej literatury” przedszkolaki z grupy IV i V gościły w przedszkolu seniorki z Uniwersytetu III wieku , działającego przy Ośrodku Wsparcia Dziennego w Lubaniu.

06-11-2018

Sztandar wprowadzić!

Uświetniają oprawę uroczystości szkolnych oraz miejskich. Wprowadzają akcent powagi i pewnego patosu. Poczty sztandarowe skupiają na sobie wzrok uczestników wydarzeń i warto, aby nawet najdrobniejsze niedociągnięcia, były im obce.

06-11-2018

Pasowanie na SKO-wicza

Jak co roku opiekun SKO zaprosił uczniów klasy Ia i Ib do rozpoczęcia przygody z oszczędzaniem.

06-11-2018

Jak wygląda herb Lubania?

Kolejne zajęcia edukacyjne w ramach projektu „Lubię Lubań” odbyły się w szkolnej bibliotece.

06-11-2018

Patriotycznie w kinie

Interdyscyplinarny Program Edukacji Medialnej i Społecznej „KinoSzkoła” to ogólnopolski program złożony z różnorodnych form edukacyjnych, których zasadniczym celem jest wzrost świadomości oraz kompetencji medialnych i społecznych wśród przedszkolaków, uczniów, nauczycieli, rodziców oraz seniorów.

05-11-2018

Matematyka w życiu codziennym

Tym razem zmierzyliśmy się z problemami, z którymi mierzy się wiele osób:

05-11-2018

Rodzinne potyczki matematyczne

Te zajęcia zmęczyły wszystkich. I prowadzące (mimo, że przyprowadziły wsparcie) i uczestników i ich najbliższych. Prawie wszyscy uczestnicy zajęć przyprowadzili mamę, tatę starszą siostrę lub brata. Nieliczni pozostali utworzyli drużyny uczniowskie.

04-11-2018

Bądźmy uważni, bądźmy ostrożni...

Jesienna pora to, czas, kiedy szczególną uwagę zwracamy na bezpieczeństwo. Dzieci z PM nr 5 w Lubaniu uczestniczyły w spotkaniu z funkcjonariuszem Straży Miejskiej w Lubaniu. Celem wizyty było przypomnienie podstawowych zasad bezpieczeństwa.

04-11-2018

Jesienne odwiedziny

Zgodnie z tradycją dzieci z PM nr 5 w Lubaniu powitały jesień.Nowa pora roku przyniosła słoneczny i ciepły dzień, co oznacza, że czeka nas Złota Polska Jesień.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...