Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

03-01-2019

Kochamy Góry Izerskie - udział w konkursie fotograficznym lubańskiej Jedynki

Uczennice naszej szkoły – miłośniczki fotografii wzięły w nim aktywny udział. Z ogromnym zaangażowaniem i pasją wykonały zadanie konkursowe. Wysłały swoje amatorskie fotografie, prezentując uroki naszych pięknych Karkonoszy i ich okolic w szacie jesiennej oraz zimowej.

03-01-2019

Święto Niepodległości. Fakty znane i mniej znane.... – prelekcja hitoryczna w lubańskiej Jedynce

W dniu 20 grudnia 2018 r. gościliśmy w naszej szkole znanego regionalistę, przyjaciela naszej szkoły, Pana Piotra Kucznira. Prelekcja zaproszonego gościa była pięknym zwieńczeniem obchodów 100- lecia Niepodległości Polski

02-01-2019

Jasełka w Przedszkolu

W środę oraz piątek (19.12.18, 21.12.18) o godzinie 9.15 w Przedszkolu odbyły się Jasełka Bożonarodzeniowe przygotowane przez przedszkolaków. Przedstawienie było wyjątkowe. Dzieci z dużym zaangażowaniem odgrywały swoje role i przeżywały magię Świąt Bożego Narodzenia.

31-12-2018

Życzenia noworoczne

Wszystkiego co najlepsze!!! W Nowym 2019 Roku. Spełnienia marzeń, spokoju i zdrowia. A przyszłym absolwentom spokojnego rozpoczęcia nowego roku szkolnego w wymarzonej szkole.

30-12-2018

„Polska Stajenka”, czyli JASEŁKA WIGILIJNE w SP 2

Za nami święta Bożego Narodzenia, ale wspomnienia uroczystych, rodzinnych przeżyć – wyniesionych zarówno z domu, jak i ze szkoły – wciąż nam towarzyszą.

25-12-2018

Betlejemskie Światełko Pokoju, wspólne kolędowanie w SP1

W dniu 20 grudnia br. naszej szkole zapłonęło Betlejemskie Światło Pokoju. To płomień, który został rozpalony w Grocie Narodzenia Pańskiego w Betlejem. Niesiony rękoma skautów, przebył drogę aż do naszego kraju. W tym roku zawitał również do naszej szkoły.

23-12-2018

Świąteczne wianuszki

W piątek dzieci wykonały piękne świąteczne wianuszki. Naklejały na nie kolorowe ozdoby: choineczki, gwiazdki itd. Wianuszki będą ozdobą świątecznego stołu. Wesołych Świąt!

23-12-2018

Sztuczny śnieg-ćwiczenia oddechowe

Zabawy oddechowe stanowią ważny element w terapii logopedycznej dzieci. W tym tygodniu ćwiczenia oddechowe przybrały bardzo atrakcyjną formę. Dzieci dmuchały na śnieg, w wyniku czego zrobiła się zamieć śnieżna.

23-12-2018

Wigilia w żłobku

W środę w żłobku odbyło się spotkanie wigilijne. Wszyscy życzyli sobie nawzajem Wesołych Świąt i podzielili się opłatkiem. Przy starannie przystrojonym świątecznymi ozdobami stole, dzieci zajadały wigilijne potrawy: barszcz czerwony oraz pierogi z kapustą i grzybami.

23-12-2018

Krasnoludki z wizytą u Burmistrza

Dnia 19 grudnia dzieci ze starszej grupy żłobkowej odwiedziły Urząd Miejski w Lubaniu. Celem wizyty było złożenie życzeń Burmistrzowi oraz pracownikom urzędu. Dzieci pięknie zaśpiewały zimową piosenkę.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...