Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

04-06-2019

„Jeszcze wiruje twoja płyta” – 2. miejsce w konkursie wokalnym uczennicy lubańskiej Jedynki

Dnia 25 maja br. we wrocławskim Klubie „Anima” odbył się X Konkurs Piosenki „Jeszcze wiruje twoja płyta”. Tegoroczne eliminacje koncentrowały się wokół repertuaru Czesława Niemena. Nasza uczennica - Julia Wajcfelt, piosenką ,,Dziwny jest ten świat” Czesława Niemena, wywalczyła sobie II miejsce.

02-06-2019

Dzień patrona w PM nr 5

Dnia 31.05.2019 r. dzieci z PM nr 5 im. J. Tuwima obchodziły Dzień Patrona.

02-06-2019

Piknik nad Jeziorem Leśniańskim

Dzieci z PM nr 5 im. J. Tuwima w Lubaniu wyjechały autokarem do Bożkowic .Pobyt na Ośrodku Wypoczynkowym ""Rajsko"wzbogacił dzieci o nowe doświadczenia.

02-06-2019

Dzień Dziecka w żłobku młodszym

Dzisiaj jest Dzień Dziecka - wielkie święto mój maluchu uśmiechnięty. Zawsze wesół, pełen werwy, radosną minkę masz bez przerwy Nasz maluszku ukochany bądź nam zawsze tak wspaniały!

02-06-2019

Gala Laureatów Konkursów Powiatowych

Ten rok szkolny obfitował znaczącą liczbą konkursów dla dzieci i młodzieży realizowanych przez PCE w Lubaniu przy współpracy nauczycieli z 14 szkół naszego powiatu. Tegoroczne eliminacje przebiegały pod hasłem „Rok dla Niepodległej”.

02-06-2019

Zabawy na placu zabaw

Tak się bawią dzieci z młodszego żłobka na przedszkolnym placu zabaw. Karuzela, granie w piłkę, szyszki, zbieranie kwiatków to ich żywioł.

02-06-2019

Zabawy w piasku

"Babko, babko upiecz się...". Nasze maluszki lubią bawić się w piasku. Foremkowe zawody zawsze ich cieszą i tworzą piękne arcydzieła na piasku.

02-06-2019

Dzień Mamy u maluszków

Mamusiu kochana. Powiem Ci na uszko, że bardzo Cię kocha to moje serduszko. Słyszysz? Ono bije. Cicho, cichuteńko. Kocham Cię mamusiu, kocham Cię mateńko! Z najlepszymi życzeniami dla kochanych mam, Maluszki:)

02-06-2019

Światowy Dzień Pszczół - Domki dla Gucia i Mai od uczniów z SP1

Lubańska „Jedynka” edukacyjnie podchodzi do kształtowania świadomości i postaw ekologicznych wśród dzieci i młodzieży. Nasi uczniowie rozwijają zdolności manualne, wrażliwość estetyczną i praktycznie wykorzystują dostępne materiały naturalne.

02-06-2019

Piłka siatkowa plażowa dziewcząt z SP1

W dniu 22 maja 2019 roku w Młodzieżowym Domu Kultury odbył się finał powiatu lubańskiego w piłce siatkowej plażowej dziewcząt. Bardzo dobry występ zaliczyły dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Lubaniu. Oliwia Michalik, Julia Figurska i Oliwia Załęska były bezkonkurencyjne, zajmując I miejsce.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...