Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

10-01-2021

Ptaki zimą

Rozmowa z dziećmi o zimujących ptaszkach oraz prezentacja wyglądu i nazw ptaków takich jak: wróbel, sikorka i wrona. Dzieci poznały jakie są przysmaki i głosy poszczególnych ptaszków.

10-01-2021

Fajerwerki

Praca plastyczna. Dzieci uwielbiają obserwować pokaz sztucznych ogni. Kolory, blask i spektakularność niezwykle pobudza do twórczej pracy i odtwarzania tego niezwykłego efektu na kartce papieru z wykorzystaniem kolorowych farb.

10-01-2021

Sztuczny śnieg

Magiczny śnieg powstał po wymieszaniu przez dzieci mąki ziemniaczanej i pianki do golenia. Zabawa śnieżną masą rozwija umiejętności manualne i usprawnia małą motorykę.

08-01-2021

"Bajkowe narodziny Jezuska" - grupa Biedronek

"Przybieżeli do Betlejem Pasterze, grając skocznie Dzieciąteczku na lirze. Chwała na wyskości, chwała na wysokości, a pokój na Ziemi.."

08-01-2021

Jasełka w wykonaniu grupy Pszczółek

"Jezusa narodzonego wszyscy witajmy, Jemu po kolędzie dary wzajem oddajmy. Oddajmy wesoło, skłaniajmy swe czoło, Skłaniajmy swe czoło Panu naszemu..."

08-01-2021

Wigilia w grupie Pszczółek

Grupa "Pszczółek" w uroczystym nastroju uczestniczyła w Wigilii Bożego Narodzenia. Przywitaliśmy Jezuska dzieląc się opłatkiem i składając sobie wzajemnie życzenia świąteczne.

08-01-2021

Wigilia w grupie Biedronek

Wigilijny Wieczór, opłatek na stole, Zapach potraw wśród płonących świec, Betlejemska gwiazda mruganiem wesołym Niesie ziemi swą niebiańską pieśń.

08-01-2021

Świąteczna sesja Jeżyków

Wideorelacja z grupy Jeżyków w świątecznym klimacie: https://fb.watch/2FtAV9xaxf/

08-01-2021

Wspomnienia wspólnego kolędowania - Motylki

Przedświąteczny czas w grupie Motylków.

08-01-2021

Najmłodsi Akademicy - wspomnienia Świąt Bożego Narodzenia

W miłej atmosferze, przy dźwięku kolęd najmłodsze dzieci wraz ze swoimi Paniami złożyli sobie świąteczne życzenia. Był także słodki poczęstunek.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...