Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

09-06-2019

Finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej plażowej

Dnia 31 maja 2019 roku w Bolesławcu odbył się finał strefy jeleniogórskiej w piłce siatkowej plażowej dziewcząt. Naszą szkołę reprezentowały: Oliwia Michalik, Julia Figurska oraz Natalia Michalik.

08-06-2019

Kreatywnie i wesoło - malowanie na folii stretch.

Dzieci ze starszego żłobka brały udział w niezwykłych zajęciach plastycznych- malowały na folii stretch. Dzieci mogły eksperymentować z kolorami. Była to okazja do plastycznej inwencji twórczej oraz ćwiczeń manualnych. Zabawa ta dostarczyła wielu pozytywnych emocji i sprawiła dzieciom dużo radości.

08-06-2019

Spacer i wyjście na lody

Czwartkowe przedpołudnie minęło nam bardzo smakowicie. Dzieci ze starszego żłobka wybrały się do lodziarni na włoskie lody. Miały przyjemność zjedzenia wszystkich słodkości. Miny dzieci mówią same za siebie:)

08-06-2019

Chodzenie po śladzie

Pogoda dopisuje, więc codziennie wychodzimy z dziećmi na świeże powietrze. Postanowiliśmy połączyć przyjemne z pożytecznym i miło spędzić czas. Dzieci miały za zadanie przejść po wyznaczonym śladzie. Chodzenie po śladzie poprawia równowagę i ćwiczy motorykę dużą.

08-06-2019

Dzień Otwarty w OSSSG w Lubaniu- PM 1

3. czerwca Ośrodek Szkoleń Specjalistycznych w Lubaniu zorganizował Dzień Otwarty, który w tym roku zbiegł się z 10-leciem istnienia Ośrodka. Dzięki zaproszeniu mogliśmy skorzystać z wielu atrakcji, jakie zostały przygotowane tego dnia dla dzieci.

08-06-2019

Uczeń lubańskiej Jedynki najlepszy na Dolnym Śląsku.

W dniu 04.06.2019 r. odbyły się we Wrocławiu Indywidualne Mistrzostwa Dolnego Śląska w lekkoatletyce szkół podstawowych i gimnazjów. Nasi uczniowie pokazali się z jak najlepszej strony.

08-06-2019

"Mamo Tato - kocham Was! Festyn rodzinny PM 1

31 maja 2019 r. w ogrodzie przedszkolnym odbył się festyn rodzinny pod hasłem "Mamo Tato - kocham Was!.

06-06-2019

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA – „Żabki”

Zgodnie z tradycją „Akademii Malucha” co roku przyjmujemy nowych przedszkolaków do naszej społeczności. „Żabki” z niecierpliwością oczekiwały tej wyjątkowej chwili.

06-06-2019

Wycieczka do ZOO we Wrocławiu

Dnia 3 czerwca najstarsze grupy przedszkolne wybrały się na wycieczkę do ZOO we Wrocławiu.

06-06-2019

Z dmuchańców w DNIU DZIECKA korzystamy i wesołe miny mamy!

Słoneczny poniedziałkowy ranek przyniósł ze sobą wiele niespodzianek, bo oto gąbka morska SpangeBob Kanciastoporty wraz z kolegami (Patrykiem Rozgwiazdą, ośmiornicą Squilliam Fancyson) zapraszał najmłodsze grupy wiekowe do harców w podwodnym mieście Bikini Dolne.

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...