Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań

Aktualności

Aktualności:

13-01-2018

Zabawa w pociąg

Na zajęciach w czwartek dzieci wysłuchały bajeczki o lokomotywie. Następnie same zrobiły wagoniki i ruszyły w świat w rytm piosenki "Jedzie pociąg":)

13-01-2018

Próby z okazji Dnia Babci i Dziadka

Dzień Babci i Dziadka coraz bliżej, w związku z tym trwają próby z okazji zbliżającego się święta. Dzieci codziennie ćwiczą piosenki i wierszyki, aby występ podobał się najbliższym.

13-01-2018

Ptaszki w karmniku

W tym tygodniu tematem pracy plastycznej były ptaszki w karmniku. Bardzo ciekawa i przyjemna praca, która idealnie dopełnia realizację tematu dotyczącego dokarmiania ptaków i innych zwierząt zimą.

13-01-2018

„Polska- moja Ojczyzna”- warsztaty edukacyjne w naszym przedszkolu

Dnia 12 stycznia 2018 r. w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty edukacyjne pod hasłem: „Polska- moja Ojczyzna”.

12-01-2018

I Mały Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w SP3

Pierwszy Mały Finał WOŚP w naszej szkole za nami. Dzisiaj uczniowie naszej szkoły zbierali fundusze dla Orkiestry. Dziękujemy za okazane serce.

11-01-2018

Odwiedziny Pani Marty z biblioteki w PM 1

Dnia 10.01.2017r. odbyły się zajęcia o tematyce zimowej przygotowane przez p. bibliotekarkę z Miejskiej Biblioteki w Lubaniu.

11-01-2018

Najpiękniejsze święto w roku - Dzień Babci i Dziadka

W zimowy miesiąc styczeń wpisane są takie dni, które wzbudzają ogromne emocje – to święto Babci i Dziadka. Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, oni czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym.

11-01-2018

Zabawy z plasteliną czyli robimy bałwanki.

Na dworze śniegu brak, dlatego nasze maleństwa lepiły dziś piękne kolorowe bałwanki z plasteliny. Każda praca z plasteliną poprawia zdolności manualne a dodatkowo sprawia wiele uśmiechu i zabawy.

10-01-2018

Bezpieczne ferie

Wszyscy z niecierpliwością czekają na zbliżające się ferie zimowe. Czas lenistwa, beztroski, odpoczynku od szkolnych obowiązków nie zwalnia jednak z przestrzegania podstawowych zasad bezpieczeństwa.

10-01-2018

Sukces gimnazjalisty ze Szkoły Podstawowej nr 3!

Uczeń klasy 3 A, Jakub Nnoli, jako jedyny w powiecie lubańskim, został laureatem etapu powiatowego konkursu zDolny Ślązak Gimnazjalista w części przyrodniczej i tym samym zakwalifikował się do...

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...